Wpis z mikrobloga

Nie no z całym szacunkiem ale Honoris nie ma perspektyw. Już nie mówię o walczeniu na poziomie T1 tutaj problem będzie na poziomie t2-3. Oby mnie zaskoczyli ale z dwoma gośćmi którzy 1.0 kd mieli ostatnio 3 lata temu nie da się wygrywać
#csgo
  • 7
@MrFen nwm czego ty nie rozumiesz XD Młoda drużyna? Średnia wieku 27 lat najmłodszy zawodnik ma 20. Po drugie jakbyś się orientował trochę bardziej w csie to byś wiedział, że oni grają w tym składzie od lutego bo już wtedy latały ssy ze tak trenują. Nie ma co tu porównywać 20 letni gracze teraz mają już mega doświadczenie natomiast tutaj tego nie ma i do tego skillowo średnio. Od lutego trenowali razem
@botaz no nie t1 to jest top 10 rankingu, t2 11-30 na poziomie t3 bym dał jednak 30-50 i potem już nie mam pojęcia. Raczej poniżej tego poziomu w dobrym dniu mogą rywalizować z każdym. Aczkolwiek patrząc jak nisko i co grają ostatnio te drużyny z Azji i Ameryki można powiedzieć, że nawet na takim międzynarodowym turnieju t4 mogą dostać w łeb
@Destroyer98: jedyny z nich co na razie gra to reiko, nie rozważam tier3 jako top30-50 bo tam są ciągłe zmiany i każdy wygrywa na każdego ¯\_(ツ)_/¯ dla mnie poniżej top30 to już są drużyny którym czegoś zawsze będzie brakować lub które wybijają się na moment i spadają np Avez miało być nowym jezusem polskiego csa i już są gdzieś top90 xD tak samo illuminar na chwile byli nawet w top30 a