Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ Nie mam, ale z tego co widzę jest mocnym czołgiem.
Jeśli nie masz zamiaru płacić hajsu za czołg lub czekać na jakiś czasochłonny event, a chcesz pograć czymś innym, co przy okazji zarobi, to weź Patriota.
Mam wersję bez malowania i muszę przyznać, że dwa lata temu to była moja ulubiona zarabiaczka. Teraz meta jest nieco inna, ale amerykaniec nie zestarzał się okrutnie. Dla mnie ten czołg jest bardzo dobrym kompromisem
@IdillaMZ: bardzo dobry czołg, jeśli masz możliwości to chyba lepiej zrobić go rekrutem, a jak nie, to bierz. Ja wziąłem za obligacje bo nie ma opcji żebym zrobił rekruta, zagram 3 bitwy na zwykłym koncie i mam dość wota xd
@IdillaMZ: warto tylko z programu, szkoda obligacji na niego, ten czołg to bardziej bardziej średni w skórce ciężkiego, pancerz dobry tylko na wieży, działo znośne. Silnika pada dosyć często.
@IdillaMZ zrób program rekrutacyjny jakimś pz IV h czy m44 i weź patriota bez malowania. Jakoś niedawno chyba można było za misje jakąś dostać naklejki z flagą USA, to sobie walniesz i będzie patriot jak się patrzy a za darmo. Ja sobie jeszcze jakiegoś zająca z pociakiem na jarzmie dałem coby się bardziej odróżniał. Możesz też pomalować resztę czołgu na czerwono, niebiesko, biało to jeszcze bardziej amerykański będzie.