Wpis z mikrobloga

od kilku lat jedyne czego pragne to sie wyhuśtać, nie robie tego tylko dlatego, że łudze sie, że jak to zrobie to ominie mnie coś dobrego
błąd, duży błąd - nic dobrego mnie nie czeka, a ja sie tylko oszukiwałem
moje życie od kilku lat to pic rel
przepraszam potrzebowałem sie wygadać, a nie mam komu
#przegryw
Cybek-Marian - od kilku lat jedyne czego pragne to sie wyhuśtać, nie robie tego tylko...

źródło: comment_1590685978IbIIv01vBUxhiF6fr5PsaB.jpg

Pobierz
  • 28
@Cybek-Marian: spodziewałem się takiej odpowiedzi xD

Taka prawda kolego, jak jesteś głodny, to idziesz jeść, czy narzekasz przez kilka dni, że jesteś głodny?
Nikt Ci nie każe zostawać kołczem rozwoju osobistego, rób jakieś małe kroki, byle do przodu.
Obecnie jest mnóstwo książek i kanałów na youtubie, gdzie masz wskazówki na większość życiowych problemów. Poszukaj, posłuchaj, wyciągnij wnioski.
Pozdro.
@Cybek-Marian: Weź bo ci kopa w dupę takie strzele że w moment się ogarniesz.

Miałem okres w życiu gdzie doszedłem do punktu - wiem na 100% że teraz już nigdy nie będę szczęśliwy i nie osiągne tego co chce. Coś do czego dążyłem całe życie i porażka mimo dawania z siebie 100% i nie mania sobie niczego do zarzucenia, wprost przeciwnie. I tylko przystrafiły mi się rzeczy takie że nawet w
@Timer_555: Nie piszę past. Dla mnie było logiczne, skoro mi się nie podoba to #!$%@?, skoro znikąd nie moge uzyskać pomocy i wiem że nie osiągnę tego co potrzebuje aby żyć. Logiczne. To była wręcz chłodna kalkulacja.

proste, skoro nie da się nie ma, nie widzi się sensu to samobójstwo. No tak jest czy nie ?
a jak ktoś tego nie robi to znaczy że jest tylko atention whore, gdzie ktoś
@r5678

proste, skoro nie da się nie ma, nie widzi się sensu to samobójstwo. No tak jest czy nie ? a jak ktoś tego nie robi to znaczy że jest tylko atention whore, gdzie ktoś chce aby ktoś go przytulił i pogłaskał po główce. Że to jest fake, maska, gra..


tutaj jest zbyt surowo powiedziane, ale zgadzam się z drugą częścią:

gdzie osoba taka wcale nie musi zdawać sobie z tego sprawy
@Timer_555: może i surowo ale czasami witki opadają jak się czyta co poniektórych z pod tagu przegryw. Wcale nie szukają pomocy tylko tkwią w swojej wizji i tyle.. tylko w stylu #!$%@?ć się, jaki jestem najgorszy i do niczego jestem gównem depczcie mnie, a potem że nikt nawet nie chce deptać bo gówno śmierdzi. i #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯nie ma innej wizji dla takich osób. I to jest wręcz szkodliwe dla osób które