Wpis z mikrobloga

Boże jak ja nie cierpię, jak się mnie rodzina/współlokatorzy wypytywuja, kiedy przywleke sobie jakiegoś chłopaka ()

Ja wiem, nie chcą wcale źle, jednak to zniecierpliwienie ich mnie frustruję ;_; bo z ostatnim chlopakiem skończyłam 3 lata temu i od tego czasu nic kompletnie się u mnie nie działo. Żadnych randek żadnego niczego. Nie chciałam I nie chcę. Jednak strasznie mnie #!$%@? ta presja, jaką mi wszyscy wytwarzają wokół, tym bardziej, że jeszcze śmieciarki po mnie nie wysyłają, lv 21 here.

Na nic też tłumaczenia, moja matka chce koniecznie wnuka, a znajomi chcą szczegółów mojego życia erotycznego (no to sobie jeszcze poczekają XD #dziewica)

#zalesie
  • 9
@Parapapamango: Ja miałem podobnie. 2 lata temu zerwałem z różowym. Po tym się kilka razy umówiłem z jedną, ale mi nie podeszła, więc można powiedzieć, że też stagnacja w tym kierunku mocno. Z tym, że ja 28 lvl here, w tym roku będzie 29... Do tej pory mi rodzice mówią, że chcieliby by już takie małe Skromniachy biegały po domku xD, jakimi to by byli dobry dziadkami itd Głównie mama moja
@Parapapamango: ja lvl22 i też czuję presję głównie ze strony rodziny xD Z drugiej strony trochę im się nie dziwię, bo w mojej rodzinie dzieci pojawiały się dość szybko więc można powiedzieć, że pogarszam średnią wieku, którą wypracowali XD
@didolo03 mieszkam z 2 dziewczynami i z jednym facetem xd i oni się ciągle wymieniają jakimiś historiami z ich życia seksualnego albo po prostu ze związków. Sęk w tym, że ja dla niepoznaki też się odzywam, ogólnikowo bo ogólnikowo, ale się odzywam xd ale im to nie wystarcza, oni chcą konkretne historie własnej produkcji, a nie tylko, że ja kiedyś czytalam/słyszałam XD
@Skromniacha
Czaje () I napewno nie jesteś zbyt wybredny, po prostu rodzice nie czaja, że nie chce się partnera z pierwszej łapanki xd i że to ma być ktoś wyjątkowo, a nie córka koleżanki kuzynki babki ze wsi obok xd a skoro nie ma, to nie ma

Z tym, że ja już tak długo jestem singielka, że aż stało się to moja strefa komfortu. Aż
@Parapapamango: no dokładnie tak jest jak piszesz ;p co prawda już im to tłumaczyłem, że znaleźć dziewczynę to nie problem, ale wyjątkową dla mnie to już tak. Na szczęście to rozumieją, ale martwią się, że nie dożyją czasu kiedy ją poznają xD. I doskonale wiem co czujesz, bo ja mam podobnie ;p z jednej strony dobrze mieć kogoś komu można się zwierzyć, kto Cię wysłucha i z wzajemnością, czuć bliskość drugiej