Wpis z mikrobloga

Tencent? #!$%@?ć ich prądem. Wcześniej Platinum, a teraz Marvelous, choć i tak stało się gównem, ale i tak, niewesołe informacje. Senran Kagura? Dopiero doczytałem, że twórca tej serii już dawno odszedł od nich. Pewnie dlatego Marvelous ugięło kolana przed #!$%@?łym Sony by ocenzurować Re:Burst, bo coś tam, coś tam.

Gówniane czasy nadchodzą. Chińczyki rozwalają branżę, Kareny i inne paskudztwo z Twittera, Twitch i ten ich "jeleń", politycy mieszający się w gry/anime, czy do Japonii, EA i "zero pixels for fascists". Feministki/niscy zatruwający wszystko co popadnie.

GamerGate 2.0? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyjdzie czas rozliczenia, które firmy są warte wspierania.

Tolkien takie coś nazywał czystym złem; ono zatruwa, bo nie potrafi nic stworzyć. Jeszcze brakuje tego, by Amazon #!$%@?ł jego dzieła, a co, jego syn umarł, a kasa nie śmierdzi. Przyklepali film Hobbit, a gdy się okazał klapą, to się go wypierali. Dzisiejszy świat #!$%@? się tym, że nie ma do niczego szacunku > Netlix i cenzurowanie Powrotu do Przyszłości 2, bo... grupa wiekowa.

Ja #!$%@?. Ja będąc dzieciakiem ten film widziałem i co? Jajco! ...i ponownie, zatruwają, bo te ich bagno zostanie zapomniane.