Wpis z mikrobloga

Przed kwarantannami redukowalem na 1800, po ograniczeniu ruchu waga całkowicie stanęła. Zjechałem na 1500, ale czułem się okropnie a waga ledwo ruszyła w dół, więc stwierdziłem że pierdzielę i idę na masę, zjadę do końca jak będę miał znów więcej ruchu. W międzyczasie dorzuciłem trening "siłowy", zwiększyłem kalorykę w ciągu ostatniego miesiąca do 3k, waga nadal stoi, a sadło wg lustra chyba nawet spadło xD wtf
#mikrokoksy #odchudzanie
fortySeven - Przed kwarantannami redukowalem na 1800, po ograniczeniu ruchu waga całk...

źródło: comment_1590728900paO7kimls9sZh1gIR9nsik.jpg

Pobierz
  • 8
@fortySeven: podobno tak wygląda rozkręcenie metabolizmu.
Czyli co zwiększyłeś kcal z 1500 -> 3000 i dorzuciłeś trening siłowy i mimo to masa stanęła :)?
Jak wyglada u Ciebie ten trening siłowy? ile razy dziennie?
Czyli co zwiększyłeś kcal z 1500 -> 3000 i dorzuciłeś trening siłowy i mimo to masa stanęła :)?


@piastun: dokładnie. I tego nie ogarniam

Jak wyglada u Ciebie ten trening siłowy


@piastun: to jest jeszcze lepsze, bo cały trening to dipy, pompki, drążek i nogi, tam gdzie było za lekko, to z dorzuceniem gum/obciążenia. Łącznie 10 serii na każdą duża partie co drugie dzień. Czyli lajtowy trening tak naprawdę xD
@DywanTv: stres, deficyt,trening i pewnie cardio, często występuje taki efekt zatrzymania wagi. Może to być spowodowane hiperkortyzolemią, zaburzeniami pracy wydzielniczej tarczycy czy też konwersji do t3.