Wpis z mikrobloga

@czlowiekkomar: Działać, działa. Trudno powiedzieć jak bo nigdy nie miałem innego. Według niego mam dosyć wysokie tętno podczas wysiłku. Wadą jest to, że uszczelka nie do końca spełnia swoje zadanie i wilgoć dostaje się do baterii. Nie wiem czy tylko ja tam mam czy inni też. Pewnie sprawę załatwi przesmarowanie wazeliną. Bez problemu połączył się z Bryton 310.
@Piotr--K: a sprawdzałeś czy na pewno pot nie dostał się do środka jak głupiał? Jak miałem takie różne kwiatki jak wilgoć się dostawała, pomogło szczelne przyklejanie dekielka od baterii silikonem RTV (bo akurat upieprzyły mi się zaczepy przy dekielku od baterii) ale to tak miałem przy mierniku z biedry kupionym 4/5 lat temu. Niestety ten nie działa z brytonem 410 :( a z pięcioletnim smartfonem już tak.
Magene h64


@czlowiekkomar: mam od 3 miechów i jest spoko. Wygląda jak podróba któregoś z moich poprzednich garminów hrm (co akurat dla mnie jest plusem - bo mały i kompaktowy). Nie potrafię powiedzieć niczego złego na razie - działa, nic się z nim nie dzieje. Uszczelka w sprzęcie magene też jak dla mnie bez problemów, ale jak to w tego typu sprzętach - trzeba uważać, żeby równo było ułożona przed zamknięciem.
@pierwszyy: a to, że pomiar optyczny z bransoletki jest mniej dokładny niż z klatki to nie dziwne, wszystko przez metodę pomiaru, pomiar z klatki jest dokładniejszy, bo wychwytuje zmiany napięcia elektrycznego wywołane przy uderzeniach serca, jak w EKG :D

Poza tym, zastanowiłem się i zamówiłem tego Magene, zobaczymy jak to będzie działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vel_Makarena: Nie żałuję, działa idealnie. Przy pierwszym uruchomieniu posmarowałem delikatnie jakąś wazeliną techniczną czy czymś, uszczelki w dekielku żeby lepiej zabezpieczyć elektronikę przed potem i nic złego się nie działo. Raczej nie warto dokładać do droższych. Zamiast wydawać na jeden markowy 2 stówy już wolałbym kupić 3 takie magene i wymieniać w razie jakby się psuły.