Wpis z mikrobloga

Hej, piszę tutaj bo osoba o której pisze się tu często udziela i poczytałem to trochę i jestem w szoku. Nie sądziłem ze biseksualista z takimi dewiacjami jak on może popierać #konfederacja i tak pluć na #lgbt.
Nie będę mówił gdzie się poznaliśmy, nie chce też mówić kto to, dam ankietę i sami się domyślcie. Nicki tych osób znam bo wspominał że to jego koledzy na tej stronie i że mają fajne wpisy.
Wrzucam obrazek do tego co pisał o swojej mamie, jest tego dużo więcej, zaprosił mnie  na taką grupę na jednej stronie i tam były straszne rzeczy, homofobia i rasizm i ci ludzie mają czelność mówić o katolicyzmie i wartościach i oceniać innych. Piszę to żebyście zobaczyli jacy ludzie to hipokryci.

O kim mowa?

1. @L3stko
2. @Qluch
3. @NijuGMD
4. @tymirka
5. @dendrofag

tagi: #konfederacja #przegryw #codziennystopdewiacji
lubiejakciociaprzyjezdza - Hej, piszę tutaj bo osoba o której pisze się tu często udz...

źródło: comment_1590750920EWYjt5jM2E9Q44NOxIRrdD.jpg

Pobierz
  • 31
@lubiejakciociaprzyjezdza: w konfederacji i wśród jej sympatykow są różne osoby - czy to dziwne że osoby które mają bogate i niestandardowe życie seksualne nie chcą bolszewickiego #!$%@? w państwie i leninowskiej rewolucji seksualnej? Wielu homoseksualistow bi czy poligamistiw ma poukładane pod głowami i nie są zboczuchami którym potrzeba obnosić się z tym na ulicy i zmieniac cały kraj w burdel.

Myślisz przykładowo że taki Korwin jawny poligamista jest super cnotliwy? Nie,
@qaswe: praktycznie każdy ma jakieś zboczenie w tym czy innym kierunku ale to nie znaczy że to ze ono jest najważniejsze w życiu i musi być w centrum uwagi i centrum życia czy tej osoby czy wszystkich dookoła. Nie znaczy też że nie może stać się złe i szkodliwe czy to dla tej osoby czy dla osób dookoła jeżeli dany człowiek nie będzie potrafił go kontrolować i się w nim zatraci
@lubiejakciociaprzyjezdza: ale jak chcesz zagadać do kogoś to upublicznianie stalkingu nie jest najlepszym wyjściem, tzn chyba, że bardzo lubisz kajdanki. Kiedyś może się zdarzyć, że i na ciebie ktoś coś znajdzie, czym ty się różnisz w tym wpisie od PiSu wyciągającego dzieciaki Trzaskowskiego, no w sumie to niczym, ten sam poziom co Kurski i Pereira.