Wpis z mikrobloga

@Karoshi: Dostałam taką listę od dermatologa, ogólnie im więcej indeksu glikemicznego w jedzeniu tym gorzej, tak w skrócie ;) i zielone spoko, pomarańczowe mniej a czerwone unikać. Niestety wszystkiego nie idzie, jestem po 3 miesiącach kuracji i poprawa jest duża ale wyskoczył mi jeden upierdliwy pryszcz ale smaruje i mam nadzieję że niedługo zniknie ;) a jem w sumie tak samo, staram się trochę ograniczać bardziej ale pokusa zjedzenia czegoś słodkiego
Pobierz KejtiPeryPijeSzeryZaCztery - @Karoshi: Dostałam taką listę od dermatologa, ogólnie im...
źródło: comment_159077975886k5X8M4r1MFaBCfbMVki3.jpg
@Karoshi: nie chce cie do niczego namawiać, ale mieliśmy w grupie 2 dziewczyny które mialy w #!$%@? trądzik ;) po zakupie spiruliny i glinki zielonej pomogło :) poczytaj o tym. Mieliśmy to na zajęciach z medycyny estetycznej, i mi np po 2 zabiegach też lekko pomogło, ale ja miałem lekki trądzik ;) służe pomoca na priv :)
@ketiow: @lisku_chytrusku: już tłumaczę. Z tego co pamiętam spirulinę łaczy się z hydrolatem- może być woda ( filtrowana dafi, lub destylowana, albo przegotowana) ewentualnie żel alaosoewy, mozna dodac kilka kropel albo proszku np wiaminy d czy kwasu hiarulonowego i nakładasz na twarz. WIem że w glince najlpesza będzie zielona ( im bardziej zielona tym lepiej). W glince ważne że po założeniu nie może zaschnąć. Spiruliny nie pamiętam za bardzo wiem