Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fritzowski: no ludzie mają opinie sprzed parunastu lat, a to były opony, które nie mają nic wspólnego z dzisiejszymi
@Dzyszla: spalanie lepsze niż było na zimówkach, do letnich nie mam porównania. Jak wytrzymają u mnie 50-60 kkm to będą do wyrzucenia że starości, bo robię max 15 kkm rocznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wshk: Mam je w drugim aucie już, łącznie jakieś 30k km, dwie zimy i raczej do sezonowych nie wrócę, chyba, że zwiększę dystanse roczne, albo kupię coś z silnikiem > 200 koni
@wshk: Dziś bym kupował przez wulkanizatora zamiast przez allegro, pojawił się problem z wyważeniem. Z powodów logistycznych z odesłaniem i szarpaniem się przez allegro zrezygnowałem z reklamacji, gdybym zamawiał przez wulkanizatora to byłby jego problem. Odnośnie jeżdżenia nie miałem jakiś dziwnych niespodzianek, może dlatego, że jak popada to nie #!$%@?, a w ręcz przeciwnie.
@ditoski: Nie dało się wyważyć. Gość stwierdził, że zrobi "optymalizację" tj. będzie przestawiał o 1/3 lub 1/4 oponę względem felgi i niemal zawsze udaje mu się znaleźć miejsce w którym da się wyważyć. Jednak nie udało się, dokleił na feldze masę odważników i tak jeżdżę. Wcześniej sprawdził samą felgę i była idealna. Stwierdził, że może być coś z konstrukcją samej opony produkowanej w Rumuni. Więc jeśli masz kupować przez Allegro to