Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: Kolego, twoja subiektywna ocena mojej osoby jako rzekomo kompromitującej się, nie jest czynnikiem wpływającym negatywnie na moje funkcjonowanie w otaczającej rzeczywistości, szczególnie, gdy nie jest oparta o żadne argumenty.
twoja subiektywna ocena mojej osoby jako rzekomo kompromitującej


@Pradi: ja tylko obiektywnie oceniłem braki w twojej wiedzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Socjalizm_wolno%C5%9Bciowy

Wolnościowy socjalizm – termin używany wobec różnych antyautorytarnych, antyetatystycznych oraz wolnościowych[1] ideologii politycznych w łonie ruchu socjalistycznego, które odrzucają koncepcję socjalizmu zakładającą państwową kontrolę gospodarki[2], jednocześnie krytykując relacje pracy najemnej[3] i postulując samorządność pracowniczą oraz stosowanie niehierarchicznych, zdecentralizowanych struktur organizacyjnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BojWhucie: Zgodzę się, że Korwin ma z libertarianinem tyle wspólnego, ile świnia ze słoniem-to i to czterołape zwierzę. Ale to tyle. Nie każdy libertarianin jest anarchistą-to po pierwsze. Po drugie - łamanie wolności jednostki w imię szeroko pojętego interesu kolektywu-to zamordyzm. Nie da się jej nie łamać, odbierając czyjąś własność wbrew jego woli. Tym samym anarchokomunizm-to absurd. Mutualizm w założeniach brzmi ładnie, ale to niemożliwa do zrealizowania utopia. A syndykalizm-połączenie niemożliwej