Wpis z mikrobloga

Pracowałem zdalnie, więc z racji tego, że nie musiałem chodzić do biura zapuściłem sobie brodę. Zawsze chciałem spróbować ale najgorzej było z tym okresem przejściowym, gdzie wygląda się jak menel, więc teraz idealna okazja się nadarzyła.

Po wizycie u barbera podoba mi się w #!$%@?. Zazwyczaj nie mogłem na siebie patrzeć, a z brodą inny człowiek xD Problem w tym, że mi wszyscy z rodziny mówią, żebym zgolił xD Teraz nie wiem czy golić czy nie. Na niekorzyść brody przemawia jeszcze to, że barberzy strasznie drodzy, 90 zł co miesiąc trochę szkoda jednak.

#broda #przemyslenia
  • 6
  • Odpowiedz
@Murasame: inni dopiero po jakimś czasie się przyzwyczają do twojej osoby z brodą.
To tak jakbyś miał brodę 10 lat, a później jednego dnia zgolił - połowa znajomych cię nie pozna, a większość będzie twierdzić, że z brodą lepiej wyglądałeś. Po prostu przyzwyczaili się do takiego widoku i każda zmiana ich dziwi.
  • Odpowiedz
@Murasame:

do barbera nie trzeba chodzić co miesiąc xD


Powiedziałbym nawet, że do barbera w ogóle nie trzeba chodzić. To nie włosy, co rosną z tyłu głowy, że nie obejdzie się bez drugiej osoby. Wystarczy lustro, trymer/nożyczki i nauka metodą prób i błędów.
  • Odpowiedz