Wpis z mikrobloga

Marsze LGBT:
Przystojni, zadowoleni z życia, uśmiechnięci, inteligentni, bywający w świecie, emanujący swoją kulturą osobistą oraz słowną, dbający o siebie mężczyźni z dużych miast. W schludnych, czystych oraz modnych ubraniach kulturalnie manifestują swoje potrzeby.

Marsze patologi pt. np. "Zakaz pedałowania":
Sfrustrowane, smutne i zmęczone życiowo chłopaczki wyglądający jak jaskiniowcy zza czasów ugabuga w brzydkich nieschludnych ubraniach sprzed 30 lat zachowujący się jak dzikie zwierzęta, którzy wykrzykują obraźliwe i niestosowne hasła w stosunku do innych.

#bekazprawakow #neuropa #lgbt #teczowepaski #takaprawda #homoseksualizm
ZeT_ - Marsze LGBT:
Przystojni, zadowoleni z życia, uśmiechnięci, inteligentni, bywa...

źródło: comment_15908578337XYxmG38skQAfzIyn9t9tl.jpg

Pobierz
  • 31
@ZeT_: widzisz co ty za głupotę wstawiłeś? Do każdej rzeczy można taką manipulacje zrobić.

I nie, nie jestem prawakiem zanim ci coś takiego do głowy przyjdzie, ani nie popieram jakiś #!$%@? marszów lgbt czy tym bardziej oszołomów skrajnie prawicowych w stylu ,,zakaz pedałowania"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@technojezus: A gdzie ja tu mówię o marszu niepodległości? XD Ja porównuję marsz LGBT i marsz anty LGBT. Głupotę to ty wstawiłes teraz przy tej lichej próbie manipulacji. Pokaż mi miłą, przyjazną i kulturalną atmosferę na marszu anty LGBT. Bez żadnych wyzwisk i darcia mordy jak zwierzęta.

I nie, nie jestem prawakiem zanim ci coś takiego do głowy przyjdzie

A nie no jak mówisz, że nie jesteś prawakiem no to tak