Wpis z mikrobloga

Widzę wpis w gorących z ostatnich 6h odnośnie butów z logiem BMW, w komentarzach wklejone buty Nike też określone jako wsiowe, czasem pojawiają się też buty z ccc czy innego deichamana.
To teraz pytanie do wykopowych ekspertów xD od mody
w jakich butach trzeba chodzić, żeby nie wyglądać wsiowo?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#buty #streetwear #modameska
  • 13
@obszarnik: no ale kogo obchodzi co ty lubisz. Przecież jak ktoś będzie chciał to sobie kupi buty od hermesa albo amiri za 50k z wielkim logo. Co to za różnica? Czemu o takich rzeczach najczęściej rozwodzą się biedaki. Każdy ma inne poczucie estetyki i tyle.
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: e nie, przedstawiłem swoją opinię, nie musisz próbować mnie obrażać i wyśmiewać. Mam ciuchy które kosztowały więcej niż 500 zł za sztukę ale ja zwyczajnie nie kupuje ubrań które mają na sobie wielkie logo bo po co ktoś ma widzieć że ta kurtka, koszula czy spodnie były po tysiąc czy więcej zł od dobrego projektanta. Wie to tylko osoba która się zna na modzie, osoba która się zapyta skąd to
@obszarnik: twoje wywody są abstrakcyjne po prostu. 500 zł czyli dwa dni pracy. Kto w ogóle miałby pytać o buty za 500 zł. W nike chodzą w Kambodży. @Klodmonet: Najdroższe marki właśnie maja wielkie loga po prostu wszędzie. No chyba, ze jakieś tailored collection albo suknie dla gwiazd hollywood.
@Klodmonet: @anheli: ale o czym Ty piszesz. Pytanie było - w jakich butach chodzić aby nie wyglądały "wsiowo". Napisałem więc swoją opinię że dla mnie nie "wsiowe" buty to takie, na których nie ma ogromnego loga pokazującego ile za te buty zapłaciłem. Czy to będzie 300 zł, czy 500 czy 4000. Nie odwołałem się do jakiejkolwiek marki. W kolejnym komentarzu dopisałem, że ja chodzę w butach i ubraniach które właśnie