Wpis z mikrobloga

Wjeżdża yerba i zaraz lecę biegać.
Wczoraj się kłóciłem że znajomą czy w dni na regenerację po bieganiu mogę robić domowy FBW. Jej zdaniem jak mam regenerować się po bieganiu to muszę cały dzień się #!$%@?ć, a mnie świeżbi by coś porobić i po prostu porobiłbym w te 2 dni w tygodniu domowy FBW na wszystko prócz łydek.
Kto tu ma rację?
#yerbamatewykopclub #yerba #dziendobry #bieganie #mirkokoksy
Pobierz C.....e - Wjeżdża yerba i zaraz lecę biegać.
Wczoraj się kłóciłem że znajomą czy w d...
źródło: comment_15909112328igpQ5AX6X4hvtHEE6vtJc.jpg
  • 7
@CoolCake: Kwestia adaptacji. Pewnie jak masz wykręcać niezłe czasy na maratonie to ma to większe przełożenie ale mojego doświadczenia wynika, że mieszanie treningu nóg z bieganiem wyszło mi tylko na dobre a bez problemu robiłem po treningu nóg wybiegi po 15-20km. W zasadzie nie miałem wtedy ani jednego dnia odpoczynku jedyne co to pilnowanie miski i 8h snu.
@CoolCake: zakładając, że bieganie to twój podstawowy trening (nie wyjście na 30 minut, żeby przebiec 5km), to w recovery day albo bym poszedł pobiegać na bardzo niskiej intesywności albo poszedłbym na siłownie głównie się porozciągać i może zrobić lekki trening górnych partii. nogi i brzuch zostawiłbym w spokoju.

siedzenia na dupie nie polecam za często, ale czasem jednak fajnie mieć totalnie wolny dzień.