Wpis z mikrobloga

Zawsze kisnę z rasistowskich inceli, którzy od pretekstu do pretekstu wychodzą na wypok ze swoich jam. Jakież to jest dla nich święto, bo zakompleksione przegrywy z samego końca łańcucha społecznego mogą w końcu okłamywać sami siebie, że są od kogoś lepsi.

I zaczynają przekonywać, że to dzięki "naszym" mamy cywilizację, sztukę, architekturę, odkrycia geograficzne i naukowe itd. mimo, że ich niepiśmienni przodkowie całe życie spędzili pasąc świnie na Podlasiu XD

#bekazprawakow #rasizm #neuropa
źródło: comment_15909127563fVCCakazfKQN1WVbpNc1c.jpg
  • 36
@NapalInTheMorning:

I zaczynają przekonywać, że to dzięki "naszym" mamy cywilizację, sztukę, architekturę, odkrycia geograficzne i naukowe itd. mimo, że ich niepiśmienni przodkowie całe życie spędzili pasąc świnie na Podlasiu XD


dokładnie, ludzie którzy na co dzień, plują jadem na "lewacki zachód" próbują podczepić się pod ich osiągnięcia, podczas gdy sami palą książki z harrym potterem, bo to "czarna magia", albo modlą się o deszcz
@NapalInTheMorning:
Ogólnie chwalenie się dokonaniami przodków jest dla mnie znakiem że ktoś prawdopodobnie jest fujarą, nic w życiu nie osiągnął i dletgo musi się dowartościować dokonaniami swojego dziadka, bo własnych nie ma.
Zabawa zaczyna się gdy okazuje się że jego dziadkowie byli takimi samymi fajtłapami i też nic nie osiągneli: wtedy zamiast do dokonań dziadka walą konia do dokonań jakiejś zupełnie nie spokrewnionej postaci historycznej np. Sobieskiego.
Jednak niektórym czyny ludzi
To, że mogą leżeć i rozdawać kasę jest wynikiem bogactwa a nie przyczyną. Przyczyną tego, że są najbogatsi i najbardziej rozwinięci jest co innego.


@kemcio: przecież obie rzeczy się łączą.

U podstaw niemieckiej polityki powojennej leży ordoliberalizm, czyli miks wolnego rynku i szerokiej ale odpowiedzialnej polityki społecznej. Z kolei "tolerancja" pozwala asymilować się milionom Turków czy Polaków, którzy stanowią ważny element niemieckiej gospodarki.
@NapalInTheMorning:

dzięki "naszym" mamy cywilizację, sztukę, architekturę, odkrycia geograficzne i naukowe itd.


ekhm, "naszym" tzn. głównie ludziom z zachodu, nie z Polski. Generalnie jeszcze dość nie dawno Polacy nie byli uważani za białych w Europie. Zabawne, że kuce z wypoku muszą się dowartościowywać najeżdżając na murzynów gdzieś z zza oceanu w ogóle nie znając kontekstu ani tła całej sytuacji.
Z kolei "tolerancja"


@NapalInTheMorning: Ja tam nigdy nie szukam jakieś ideologii gdy kasa może coś wyjaśnić ;)
U nas nie ma żadnej tolerancji czy nietolerancji. Rasizmu czy faszyzmu. Pracował milion Ukraińców i jak zajdzie potrzeba to i milion Hindusów przyjedzie. Kwestia TYLKO kasy.
@NapalInTheMorning: a co jeśli po prostu krytykuję czarnych rasistów, którzy chcą teraz na ulicach zabijać białych obywateli? Czy to jest już rasizm pozytywny? Czy może czarni mogą zasłaniać się zaszłościami historycznymi i czuć się pokrzywdzeni za coś co miało miejsce kilkaset lat temu, ale biali już nie mogą:?
@NapalInTheMorning: bo nazywasz ludzi krytykujących bandytów rasistami i incelami. Nie jestem rasista ani incelem, chciałbym żeby biali ludzie w USA mogli wyjść na ulicę bez obaw że jakiś murzyn w obronie swoich praw zacznie ich bić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NapalInTheMorning: ja tam kisnę z oświeconych cucków, którzy nie dostrzegają, że problem biedy w czarnej społeczności i "wellfare state" jest na rękę demokratom

@CommodoreCunt: jedni i drudzy siebie warci. Nie da się eskalować konfliktu gdy nie ma dwóch grup, które są równie głupie żeby się dać na siebie poszczuć nawzajem. Lewactwo się tak puszy i wywyższa nad prawaki, a są drugą stroną tego samego medalu #!$%@?, paliwem dla konfliktu i
@NapalInTheMorning

>Zawsze kisnę z rasistowskich inceli


trzeba mnóstwo złej woli i sporych fikołków umysłowych, żeby w jakiś sposób połączyć nieruchanie z rasizmem.

jesteś drugą stroną tej samej monety - nienawidzisz ludzi, o których nic nie wiesz. dokładnie tak jak rasiści, którzy próbują udowadniać, że czarnoskórzy mają złodziejstwo i agresję w genach.

w dodatku opatrzyłeś to obrazkiem z przerysowanym wizerunkiem nieatrakcyjnego mężczyzny, właśnie tylko po to, żeby przez chwilę poczuć się
źródło: comment_1590930895bKKXK1qZoQ2qlE72Ke7y8j.jpg
@dymitrop: Nie mówiłem o skutkach rzeczywistych ale o dumie.
O czym mówisz Ty są skutki przeszłości odczuwalne w teraźniejszości: to że przodkowie czarnych byli gnębieni w sposób prosty przekąłda się na kiepską sytuację ekonomiczną ich potomków.
@KaloszSzatana: Nieprawda, ja też mówiłem o dumie - murzynki robią z siebie świętych i wielce pokrzywdzonych, jakby fakt, że ich przodkowie byli gnębienie pozwalał im na robienie gnoju i usprawiedliwiał ich dzisiejsze lenistwo, a w w szczególnych przypadkach - przestępstwa
z rasistowskich inceli


@NapalInTheMorning: Kompletnie #!$%@?ąc od tematu - czemu jeśli rasista to incel? W sensie bycie rasistą i bycie incelem to są dwie postawy na zupełnie innych sferach życiowych. Czemu tak często przypisuje się zupełnie randomowo jedną postawę tym, którzy wykazują tę drugą? To jest bez sensu według mnie. Równie dobrze można mówić o np. "złodziejach wegetarianach" albo "pedofilach socjalistach".
@KaloszSzatana: ogólnie to dla lewactwa chwalenie się czymkolwiek co wam wadzi jest nie na miejscu, pochodzenie błee, dokonania przodów błeee. Najśmieszniejsze jest dorabianie ideologii, że ktoś kto jest dumny z tych rzeczy to pewnie przegryw i ogólnie życiowa fajtłapa, przychodzi resztwa lewusów i liżecie się po jajkach xD