Wpis z mikrobloga

Jak wczoraj jechałem samochodem to wpadł mi do głowy pewien pomysł zmiany jeszcze jednej ściany w mieszkaniu i stworzenia tzw. schowka namiotły xD

Sądzicie, że to ma sens?

Wybrałem też chyba układ salonu, który by mi pasował rezygnując z telewizora na rzecz projektor. Mam nadzieję, że w takim małym pomieszczeniu (3 metry) to rozwiązanie się sprawdzi. Ekran do projektora sufitowy na ścianie z oknem i grzejnikiem. Muszę do tego znaleźć jeszcze dobre wyciemniające w pełni rolety (przyda się też do nagrywania w kuchni to wyciemnienie).

#remontujzwykopem #architektura #budownictwo #mieszkanie
Pobierz MG78 - Jak wczoraj jechałem samochodem to wpadł mi do głowy pewien pomysł zmiany jesz...
źródło: comment_1590927396l45XgVQ8w3QKxx5arnQ39a.jpg
  • 45
@MG78: słabo. #!$%@?łby mnie nieziemsko ten stół, gdybym musiał go za każdym razem okrążać, żeby dostać się do kuchni. Wyjeb ten dodatkowy blat, bo zabiera niepotrzebnie #!$%@? miejsca i dociągnij meble do końca ścianki, a stół przesuń pod okno.
@Papasanbaba: Tak miałem wcześniej, ale wtedy będę miał jasno oddzielone i w pokoju praca będę miał tylko sprzęt i magazyn od rzeczy związanych z pracą, a w tym schowku na miotły taki magazyn na rzeczy związane z domem
@MG78 to przecież nagrywki wydaje mi się że lepiej na wyspie, gdzie w tle będzie widać kuchnię tak jak w obecnych filmikach.
Do tego hokery, żeby wyspa pełniła funkcję stołu
@klokupk: No właśnie tak rozkminiałem wyrzucenie stołu, ale nie jestem do tego przekonany w 100%.

Jednak jak ktoś wpadnie na obiad czy kolację to fajniej jak może zjeść przy stole, a nie przy wyspie w kuchni
@MG78: a to nie wiem co ty tam nagrywasz, ale żyć będziesz w tym domu ały czas, a nagrywał pewnie tylko czasami. W tym momencie zamiast wygody stawiasz na życie w labiryncie. Usunąłbym też tę ściankę pomiędzy korytarzem i salonem, ewentualnie zastąpił tylko jakimś przepierzeniem
@MG78 jestem na tym samym etapie i mam trochę podobny układ salonu z aneksem i jednak do wyspy hokery daje po prostu, bo właśnie boję się tego klaustrofobicznego klimatu później.
U mnie trochę gorzej, bo do wyspy zmieszczą się tylko 3 hokery, a rodzina właśnie powiększa się o czwartą osobe. Mimo to nie chcemy stołem zawalić połowy salonu
@MG78: pod przepierzeniem możesz sobie postawić siedzisko z szuladąna buty, a za drzwiami do kibla zmieścisz szafe na kurtke. Myślę, że to otworzy wizualnie przestrzeń mocno i doświetli korytarz