Wpis z mikrobloga

@Felix_Felicis Najgorsze że potem sprzedający musi się kopać z allegro o prowizję jak kupujący dzban nie potwierdzi wersji sprzedającego w tych emailach co przychodzą... Albo kupujący ma aż 7 dni na zapłatę nosz #!$%@? sam jeszcze nim allegro było tylko dla firm straciłem przez takiego kupującego kilkadziesiąt złotych (ceny grafik spadły) bo nie raczył wpłacić kasy mimo moich ponagleń. Potem musiałem pisać do allegro i w końcu po prawie 2 tygodniach mogłem
Ja wylicytowalem pod wpływem chwili kolekcjonerski aparat. Jednak dopiero nad ranem doszło do mnie co zrobiłem. Napisałem maila do sprzedającego ze był to zakup pod wypływem chwili i jeśli bede musiał za to zaplacic to zapłacę a jeśli nie to mogę wyslac zadośćuczynienie 50 zł. W odpowiedzi dostałem ze nie ma problemu,ze nie musze nic wysyłać tylko mam potwierdzić na Allegro ze odstępuje i tyle. Szanujmy sie nawzajem konsument i sprzedawca
@Felix_Felicis Najgorsze że potem sprzedający musi się kopać z allegro o prowizję jak kupujący dzban nie potwierdzi wersji sprzedającego w tych emailach co przychodzą...


@Pepe_Boomer: Gówno prawda. Allegro bez problemu oddaje prowizję. Przy czym jeśli nie było przelewu, to nawet nie ma mowy o prowizji. Elo.

Większość ludzi #!$%@?ących o Allegro w życiu nie sprzedała jednego przedmiotu przez Allegro, tylko powiela jakieś wykopowe wysrywy w kółko.