Wpis z mikrobloga

@ziemba1: Ehm, czy on jeszcze tak dawno postulował trzecią pozycję, a na marszu niepodległości wypełnili naszą grupę libertarian krzycząc „...uderz uderz w kapitalizm”? XD tak jak pan Korwin powiedział, gwóźdź w mózgu.
@vin42: RN, MW albo ich wyznawcy. Chyba, że według ciebie to żydowska prowokacja.

@ziemba1: dokładnie, o to mi chodzi. Jak widzisz ekstremiści z prawej czy lewej strony to takie same dzbany i rak dla społeczeństwa, możemy się przerzucać filmikami.
@vin42: ok, to według ciebie kto to robił na marszach niepodległości organizowanych przez Ruch Narodowy? Serio, jakie jest twoje zdanie, jestem baarardzo ciekaw.
@vin42: no to są właśnie środowiska nacjonalistyczne: pseudokibice, patologia i kandydat na prezydenta mówiący do kamery "#!$%@? aż się wzruszyłem". Dla mnie to normalne, że oni wyrywają drzewka i rzucają cegłami, od kiedy żyję te środowiska tak się zachowują.

Dziesięciu koleżków spod tego znaku udało się ubrać w garnitury i okiełznać przed kamerami, ale bazą tego środowiska jest patologia i bieda umysłowa, która jedną ręką próbuje ci #!$%@?ć, a w drugiej
@vin42: podaj mi chociaż jakikolwiek dowód na to, że się mylę. Nie wiem czemu tak się bronisz przed przyjmowaniem świata takiego, jaki jest.

Co więcej - to te ekstremistyczne grupy prawackie były dużo wcześniej, a dopiero w ostatnich latach dołączyły do kółka wzajemnego #!$%@? grupy ekstremistyczne lewackie. I tak się razem bawią. Nie ma pomiędzy nimi żadnej różnicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bover: oczywiście że się mylisz. Czepiłeś się jakiegoś gifu z trzema patusami z drzewkiem i dopisałeś sobie do tego ideologię że MW to patologia, że ktoś rzuca cegłami itp. Mało tego, na podstawie jednego gifa z drzewkiem dopisałeś sobie że tylko 10 osób udało się ubrać w garnitury a reszta to patusy. A na marszach od lat jest spokój i nic się nie dzieje. Do patologii sprowadziłeś rodziny z dziećmi, staruszków
@vin42: wrzuciłem jeden gif, bo jest zabawny. Mogę przeczesać internet i wrzucić setki filmików z prawakami spod znaku RN i MW. Chcesz zobaczyć jak rzucają cegłami w innych? Chcesz zobaczyć, jak w ramach "kontrmanifestacji" biją niewinnych ludzi?

Co ty mi tu #!$%@? o USA chłopie, jakie to ma znaczenie w ogóle?!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bover: strasznie się spieniłeś widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? o USA bo tego dotyczy temat a ty wrzuciłeś tu gifa z drzewkami ogarniasz to w ogóle czy tak średnio u ciebie z rozumowaniem???

O jakich filmikach mówisz? Jak atakują starsze babcie albo bogu ducha winnych przechodniów jak ten suchoklates w cynglach w USA skatowany przez antifę? Masz takie filmiki?
@vin42: no cóż, żeby udowodnić swoją rację że nasi rodzimi ekstremiści są spoko, sięgasz po amerykańskich ekstremistów.
Nie no spoko, jak w USA jacyś idioci robią burdy, to w Polsce nacjole też mogą xD. Idź zrobić laskę kolegom z Młodzieży Wszechpolskiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bover: O TYM JEST TEMAT! O USA! Dlatego tam sięgam. Ale widzę że ciężko to dociera do ciebie. W USA z burdami tocma niewiele wspólnego. To już jest jawne bandyctwo. Burda to może być wyrwanie drzewka przez dwóch patusów także nie porownuj tego bo się ośmieszasz.
I tradycyjnie jak to całe lewactwo. Puściły ci zwieracze, nie wytrzymałeś ciśnienia i obrażasz coś o robieniu laski? Nie wiem może lubisz takie klimaty ale