Wpis z mikrobloga

@Majk_: Najlepsze, że ci biedni, z wiejskim pochodzeniem, wychowani w komunie ciągle się porównują na wykopie z amerykańską klasą średnią i wyższą chociaż jedyne co ich łączy to jedynie kolor skóry ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo taki przeciętny Johny, wyznawca Baptyzmu co wozi karabin na pace swojego GM hemi pickup, je steaki na obiad, pije tennessee whisky do meczu baseballa, co weekend robi wypady do kasyna w
@alteron: zbierają złom z czyichś działek, srają w klatkach bloków, do których uda im się włamać i masturbują się w komunikacji miejskiej. Dawno nie spotkałem żula, który grzecznie żebrał o pieniądze, zazwyczaj są natrętni i nieprzyjemni. Nie porównuj polskich żuli do biednych osiedli w Stanach (i nawet nie chodzi mi tu o czarne getta, ale w osiedlach przyczep kempingowych, gdzie dominują biali, również jest wyższa przestępczość), bo to zupełnie inne kulturowo
@afc85: Niby tak ale nie do końca. Niewolnictwo w USA zniesiono juz dawno bo w 1865r a Polska odzyskała niepodległość w 1918 żeby po 20 latach ja stracić i hmmm.... "odzyskać" w 1989r. Wiec tak Polska jest biedna bo po wojnie pompowano w nas Marksa i Lenina i nawet nie chodzi o biedne materialną tylko o umysłową, PRL uczynił z ludzi homo sowietikusów i jeszcze dzisiaj w 2020 ciągle ludzie się