Wpis z mikrobloga

@agaja: no wiadomo, że nie każda na coś takiego jest chętna, ale ileś % dziewczyn jest ale jeżeli się nie spróbuję to się do nich nie dotrze.
Chodzi mi bardziej o to czy pogadać na zasadzie "Hej, oboje jesteśmy singlami i mamy swoje potrzeby to chodźmy do łóżka", czy raczej zbudować napięcie seksualne, pocałować i iść do łóżka bez mówienia co ma się na celu.
@Hubertosik: nie mam problemu z wytworzeniem napięcia. Pytanie było nie jak namówić tylko jak najlepiej namówić. Chodzi mi to to, żeby było skutecznie, a jednocześnie żeby nie krzywdzić. Chce uniknąć sytuacji emocjonalnego zaangażowania ze strony dziewczyny.
@InterferonAlfa_STG: wtedy może pomyśleć że chce związku, a tego wolę uniknąć
@InterferonAlfa_STG: to brzmi bardziej, jakbyś miał zaraz dodać "i żyli długo i szczęśliwie", a nie "i poszli się po koleżeńsku bzyknąć" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wiii rozmawiaj z nią dwuznacznie, bądź pewny siebie(długi i szeroki temat) i tego, czego od niej chcesz.
Jednocześnie ona musi być pewna tego, że po tym, jak się przelecicie to nie pójdziesz do kolegów i im wszystkiego nie opowiesz. Nie jest to