Wpis z mikrobloga

JAK KOBIETY DOBIERAJĄ PARTNERÓW

Środowiska redpillowe (blackpill, przegryw):
-Hipergamia
-Wzrost
-Wygląd
-Linia szczęki
-Pieniądze

Środowiska naukowe (potwierdzone badaniami):
Kryteria ułożone w kategorii chronologicznej od najważniejszego kryterium do najmniej ważnego.
-Wzajemna miłość i zafascynowanie
-Niezawodność
-Dojrzałość i zrównoważenie emocjonalne
-Miłe usposobienie
-Dobre zdrowie
-Wykształcenie i inteligencja
-Towarzyskość
-Pragnienie posiadania domu i dzieci
-Kultura osobista i schludność
-Dobra prezencja
-Ambicja i przedsiębiorczość
-Gospodarność, umiejętność gospodarowania
-Dobre perspektywy finansowe
-Podobny poziom wykształcenia
-Wysoka pozycja społeczna
-Dziewictwo
-To samo wyznanie
-Podobne poglądy polityczne
-Preferowana różnica wieku między sobą a partnerem

Dane pochodzą z książki prof. dr hab. Bogdana Wojciszke - Członka Polskiej Akademii Nauk, psychologa oraz wykładowcy akademickiego.

#przegryw #redpill #blackpill #incel
  • 50
-Wzajemna miłość i zafascynowanie


@GwachQar: śmiechwaldusia.mp3

A wiesz że na zafascynowanie wpływa właśnie wygląd (głównie twarz która symbolizuje własciwy poziom testosteronu, a zdrowa cera dobry poziom zdrowia)? To zafascynowanie = pożądanie seksualne, czego widocznie profesor Wojciszke bał się użyć lub zastapił innym słowem.

I nie mieszaj redpilla ze środowiskiem blackpillu a tymbardziej przegrywu bo widać nie masz pojęcia o czym piszesz, ok?
@GwachQar: partnera do seksu dobiera sie inaczej niz kandydata na meza. Dla mezczyzny wygrywem jest seks bez zobowiazan, a taki sie zdobywa dzieki dobrej prezencji.

Poza tym chyba nie chcesz w tej chwili powiedziec, iz wspolczesne kobiety szukaja prawiczka? Nie mam pojecia kiedy ta ksiazka byla napisana, w jaki sposob to zbadano, co chciano w ogole wykazac. Nawet tytulu nie napisales. W kazdym razie te dane wydaje sie byc momentami okej,
@dewanderer:

partnera do seksu dobiera sie inaczej niz kandydata na meza.

Zgadzam się. Dlatego podałem kryteria jakim kierują się ludzie przy doborze stałego partnera.

Dla mezczyzny wygrywem jest seks bez zobowiazan, a taki sie zdobywa dzieki dobrej prezencji.

Nie generalizuj proszę. Nie każdy mężczyzna dąży do seksu bez zobowiązań, a ja jestem jednym z nich. Dla mnie taki seks jest bezcelowy i jak znajdę chwilę czasu mogę Ci to dokładnie wyjaśnić
@GwachQar: W takim razie pytanie skąd tyle rozwodów skoro kobiety się kierują takimi wzniosłymi cechami
Problem w takim razie jest taki ,że kobiety rzadko szukają stałego partnera, szukają beciaka który jest kolejną gałęzią ku wyższej pozycji społecznej
Zawsze znajdzie się ktoś, milszy, ładniejszy, inteligentniejszy, który nie miał 2 partnerek seksualnych tylko jedną
Serio cały czas myślę o tym dziewictwie i mam wrażenie że skleiły ci się kartki i nie zauważyłeś kiedy
@pijekubusplay:

A wiesz że na zafascynowanie wpływa właśnie wygląd (głównie twarz która symbolizuje własciwy poziom testosteronu, a zdrowa cera dobry poziom zdrowia)? To zafascynowanie = pożądanie seksualne, czego widocznie profesor Wojciszke bał się użyć lub zastapił innym słowem.

Czytaj proszę ze zrozumieniem. Kryterium jest ułożone w kolejności chronologicznej, a więc od najważniejszego do najmniej ważnego.

W tym zestawieniu najważniejsza jest "Wzajemna miłość i zafascynowanie" a najmniej ważna "
Preferowana różnica wieku
@Dykto:

W takim razie pytanie skąd tyle rozwodów skoro kobiety się kierują takimi wzniosłymi cechami

Obawiam się, że nie do mnie jest to pytanie.

Problem w takim razie jest taki ,że kobiety rzadko szukają stałego partnera, szukają beciaka który jest kolejną gałęzią ku wyższej pozycji społecznej

Nie ma na to dowodów naukowych. Odstaw proszę na jakiś czas tag przegryw albo w ogóle nie wchodź na wykop.

Zawsze znajdzie się ktoś, milszy,
@GwachQar: Eh no jak by ci to wytłumaczyć. Ja wiem o tej chronologii. Tylko ci tłumacze że wzajemna miłość i zafascynowanie to taki termin pustka. Po 1 miłość nie istnieje, bo drugie zdefiniuj albo podaj definicje zafascynoiwania przez profesora.

Co je tak fascynuje?
W 1993 roku ksiązka nie jest zbytnio aktualna, jak dla mnie to zwykle bluepillowe bzdury pana profesora z całym szacunkiem. Bardziej przekonałby mnie pua ruchacz który zalicza panny
@GwachQar: Nie głównym atutem ale sam przyznasz ,że taki argument może człowieka zdziwić ,,Dziewictwo" u faceta jako pociągające
To jest tak zadziwiające ,że aż budzi moje powątpiewania co do wartości tej książki
Bardzo chciałbym ,żeby kobiety wybierały tak jak w książce, było by epicko