Wpis z mikrobloga

Czy mamy wśród mirków jakiegoś agenta #ubezpieczenia z #aviva?

Chciałbym wiedzieć jak to zrobić żeby mieć stałą sumę ubezpieczenia w AC w pierwszym roku dla nowego auta. Wg OWU:

1. Suma ubezpieczenia pojazdu to kwota odpowiadająca wartości rynkowej pojazdu. Aviva ustala ją na dzień powstania szkody, na podstawie informacji i dokumentów otrzymanych od ubezpieczającego oraz zgodnie z definicją wartości rynkowej. Stanowi ona górną granicę odpowiedzialności Avivy.


Dziunia z call center przyjęła do wiadomości moje życzenia w trakcie wyliczania ale nie potwierdziła, więc obstawiam że olała moją uwagę bo nie ogarnia o co chodzi. W PZU jest na to opcja gwarantująca wypłatę kwoty z faktury w przypadku kradzieży nawet w 11 miesiącu (poza dodatkowym GAP oczywiście)
  • 10
@lolek43: Hej, już wyjaśniłem z infolinią - w OWU jest zapis o niezmiennej SU w pierwszym roku dla pojazdu nowego. Ale finalnie biorę pakiet w PZU u dilera, wychodzi podobnie ale mniejsze ryzyko na przewał bo coś Aviva od jakiegoś czasu szwankuje przy likwidacji (nie żebym coś do Avivy miał, 13 lat tam pracowałem :D )