Wpis z mikrobloga

Po usunięciu "wady fabrycznej" metodą miedzianogórską (tj. wybijak i nóż do tapet) w kupionym dzień wcześniej za ponad 100k samochodzie, dzisiaj będziemy świadkami testów przyspieszenia. Coś czuję, że przejażdżka na burgera do Kielc będzie obfitowała w katowanie Leafa metodą "but w podłogę" tak, jak katowany był wypożyczony Passat z manualem zanim zaświeciła się choinka.

Przykładowe wypowiedzi w następnych odcinkach:

- "I to lubię w elektrykach - moment obrotowy mam w każdym momencie!" [gaz w podłogę, widzimy wciskanie w fotel]. "Ewidentnie nie jest to Tesla, ale silnik elektryczny to jednak przepaść względem spalinowego".
- "Słuchejcie jestem w Mrówce, nie wiem czy tutej mają takie (macu macu)... te podłokietniki... bo muszę wymienić ten szatański wynalazek. A może bym sobie zamówił? O! Co myślicie? Polecicie jakiś podłokietniki na zamówienie?"
- "Mam tu takie zasilacze... od Xboxa, Playstation, a jak kiedyś miałem własne serwery to też się zachowały te zasilacze. Coś tu będzie kurnia trzeba uskutecznić z tym ładowaniem, bo tak nie może być żeby 12 godzin ładowała się bateria. No paranoja jakaś. Nie po to człowiek kupuje elektryka żeby stał. Trzeba chyba te ogniwa wyjąć i sformatować".
- "Nieprawdopodobna historia, żeby rejestratora jazdy nie było w tych czasach... a może bym z Prusaka wyjął... ale nie... nosz kurnia, bo jak do Warszawy będę jeździł to co... sam nie wiem"
- "Zrobiłem sobie rozgałęzienie portów USB z zasilaniem. Ciekawostka. Jakby ktoś szukał to tak wygląda mój schemat" (kamera na hub USB i plątaninę kabli)
- "Kurnia ten selektor kierunku jazdy też nieprzemyślany... a jakbym wyciął kawałek tej konsoli? Co myślicie, da radę? Nie będą się czepiać przy gwarancji"?
- "Słuchejcie jest akcja [ujęcie na monitor komputera] - ekran jest do kupienia od Chińczyka, 12 cali FULL HD. 99 USD, jak myslicie? Da radę przełożyć do liścia? Jeżeli ktoś ma to może skomentować. A może go zamówić od razu...? Jakby coś wrzucę wam linka do ekwipunku".
#mocnyvlog
  • 8