Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje ze dojdzie do kolejnego rozbioru Polski i Ziemie Odzyskane trafia do macierzy - tzn.III Rzeszy i zapanuje tu kultura zachodu a nie obecny sowiecko-katolicki burdel z poziomem obsług klienta jak w jakimś Uljanowsku czy Wołgogradzie.
Zakupu w sklepie stacjonarnym EuroAgd to przygoda życia dla kretynów lub wyjątkowych masochistów. Wizyta tam jest tak traumatycznym i żenującym doświadczeniem które można rozchodzić tylko 10 kilometrowym marszobiegiem.

Przychodzę do sklepu w sobotę celem nabycia lodówki. Model zostaje wybrany cena ustalona nie targuje się a sprzedawca dodatkowo gwarantuje transport i wniesieniu sprzętu do domu. w cenie urządzenia.
Pojawia się jednak problem wysokości samej lodówki bo nie jestem pewien czy tak wysoka się zmieści .
Umawiamy się ze sprzedawcą że wszystko pomierzę i dziś (poniedziałek) zdecyduje niższy lub wyższy model.
Wychodząc ze sklepu widzę wielki plakat " kup jeden produkt a drugi 25% taniej" - o fajny pomysł.
Przychodzę dziś do sklepu i ostatecznie wybieram lodówkę ( najdroższy model w tej kategorii rozmiarowej) i proszę jeszcze pralkę dla rodziców 25% taniej (nie najtańszy model - taki średni) i tu zaczynają się schody :

-promocja 25% taniej nie obejmuje lodówek i pralek
-w sobotę cena lodówki srebrnej i białej była taka sama a poniedziałek srebrna jest droższa
-cena pralki o 100 zł większa niż na ich stronie w internetach

Zaczynam się irytować ale to nic lodówkę wezmę droższą i za pralkę zapłacę stać mnie - taki pech mogłem w sobotę kupić
Pytam się o transport i wniesienie bo w sobotę było ekstra gratis a tu kolejna niespodzianka w poniedziałek ekstra płatne po 50 zł od każdego urządzenia.
Wiec #!$%@? #!$%@? z tego sklepu i Wam też to radzę.
#polska #gorzkiezale #handel #januszebiznesu #agd #walbrzych
Sepp1991 - Mam nadzieje ze dojdzie do kolejnego rozbioru Polski i Ziemie Odzyskane tr...
  • 3
@Sepp1991: hehhe kilka lat temu kupowalem tam pralke-zaplacilem za wniesienie a w cenie byo podlaczenie.
(kolesie nie mieli latwo bo lazienka w kawalerce i trza bylo pralke nad brodzikiem przysznica przeniesc-ale ma byc :P)
Wniesli, ustawili i wyskakuja z haslem "to za 20 pln mozemy panu podlaczyc" -przypominam ze podlaczene bylo w cenie :P
"grzczecznie" ich zbylem (podlaczenie pralki to nie problem) i od tego czasu mam wyebane na ten sklep.
@Sepp1991:
Szanowny Panie,

Mam nadzieje ze dojdzie do kolejnego rozbioru Polski i Ziemie Odzyskane trafia do macierzy - tzn.III Rzeszy i zapanuje tu kultura zachodu a nie obecny sowiecko-katolicki burdel z poziomem obsług klienta jak w jakimś Uljanowsku czy Wołgogradzie.

rozumiem Pańskie niezadowolenie z powodu poziomu obsługi klienta w sklepie, w którym Pan dokonał zakupu lodówki, jednakże sądzę, że zamieszczony przez Pana wstęp, który pozwoliłem sobie zacytować, jest nieadekwatny do Pańskiego
@uczony_intelektualny:
Szanowny Panie
Rozumiem że nieliczne choć uzasadnione wulgaryzmy powodują pański dyskomfort .
Chyba zgodzi się Pan z laureatem literackiej nagrody Nike -Ziemowitem Szczerkiem który napisał :
" a na wschodzie rozciąga się królestwo barbarzyństwa, które Niemcy wielokrotnie próbowali cywilizować i które głupie cywilizować się nie pozwalało ,więc jeśli nie chce , to proszę bardzo niech żyję w tym swoim syfie, błocie i #!$%@?."