Wpis z mikrobloga

Istnieje systemowy rasizm w stanach, a "obojętność", to w rzeczywistości akceptowanie obecnego stanu rzeczy. Czy tą obojętność nazywasz "wciskaniem politycznej poprawności".

@Tyraxor: Bardzo współczuję tym czarnym, którzy FAKTYCZNIE zostali zabici za niewinność i denerwuje mnie postawa niektórych białych policjantów.
@POTEZNA_HAUBICA: sporo mają za uszami, ale niewątpliwie ciężko jest się też wyrwać z takiej patoli bez żadnego wsparcia. Rodzisz się w jakiejś zapyziałej dzielnicy, fajnie jeśli masz pełną rodzinę. No i jesteś skazany na uczenie się ciągle z tą samą ekipą miernot, która tam mieszka. Nie możesz zmienić szkoły ze względu na system. A złe towarzystwo równa w dół i niezbyt się ma na to wpływ.


Generalnie, jeśli ktoś ma dobry
Nienawidzę rasizmu, brzydzę się nim, uważam, że to, czy ktoś jest dobrym człowiekiem, nie zależy od koloru skóry. Aczkolwiek muszę powiedzieć, że zauważyłam parę charakterystycznych cech murzynów w USA:
- na ogół się nie asymilują
- wszystko zwalają na rasizm, nawet jeśli nie było faktycznie rasizmu
- wysoki poziom analfabetyzmu
- wysoka przestępczość
- czarni na ogół nie posługują się literackim angielskim
- nigdy nie odważyli się grać innych gatunków muzyki niż
ojj tak byczq +1. Wolałem na wordometers sprawdzać staty covida niż czytać te wszystkie wysrywy. Szczególnie nie polecam reddita i tt.usa


@Tanczacy_z_lewakami: Och tak, Koronawirus to najlepsza rzecz, jaka się ludzkości przytrafiła. #pdk Bo ludzie są #!$%@? i wymyślają problemy z czterech liter. Aczkolwiek nie chorowałam jeszcze na to i nie wiem, czy to jakaś plandemia, czy nie.