Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 59
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Wtorek, 02 czerwca 2020. Imieniny: Marianny, Marcelina, Piotra. Słońce wstało dziś o 04:18. Świecić będzie 16 godzin i 53 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:11. Ciemna noc zapadnie o 23:36, ale gwiazd można wypatrywać od 22:04.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 24
Dzień dobry Mirki i Mirabelki ()

@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support

Chyba idzie ku lepszemu, bo produkcja ruszyła na 1/3 wszystkich linii, ale nie zdziwie się, jeżeli po tygodniu lub dwóch znowu wszystko stanie XD Cóż, moja kierowniczka jest smutna, bo bardzo by chciała mnie "zatrzymać", ale ryzyko, że będę na mentalnym
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Witajcie, miłego dnia Wam życzę :-)

Na dziś japońskie trio, które umie wszystko: od drone'a i sludge'u po rock 'n' rolla i pop. Czyli Boris ;-)
Wołam @TomTailor100, bo
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...