Wpis z mikrobloga

Żegnam Spotify premium, dzień dobry YT premium.
Idiotyczny ruch z ich strony. Usługa jest płatna, więc nie życzę sobie ogladania ich durnych manifestow.
Niezależnie czy są sluszne czy nie. Niech umieszczaja swoje przemyslenia na kontach darmowych.
Chyba ktoś w PRach nie podumał i spotify osiągnie przeciwny efekt od zamierzonego.
#spotify #usa #blacklivesmatter #rasizm
  • 42
@czarnapietruszka: Jakie manifesty? Gdzie to niby na spotify jest?

Próbowałem się przesiąść niedawno na YouTube’a, ale niestety aplikacja jest mocno niedopracowana. Może za pare miesięcy Będzie lepiej, ale na razie jest przepaść na korzyść konkurencji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@czarnapietruszka: w sumie sam też się wkurzyłem i im wysłałem maila "Dlaczego wspieracie te terrorystyczna organizacje BLM/antifę na głownej stronie spotify? Dlaczego wspieracie niszczenie miast, rabunki, pobicia a ostatnio nawet morderstwa? W całym tym zamieszaniu nie chodzi o rasizm, kilkukrotne więcej białych ginie z rąk czarnych niż na odwrót. Dlaczego nie ma playlisty o morderstwach białych w RPA? Każdy ma swój punkt widzenia ale jesteście prywatną firmą, nie powinniscie się mieszac
Yt jest darmowy.

dzień dobry YT premium.


To jak w końcu jest? Yt premium jest płatny, youtube standardowy jest darmowy, ale ma reklamy i #!$%@?ą jakość dźwięku.
@lone_sloane YT jest darmowy ale jesli chcesz sluchac muzyki z bazy yt na telefonie - płacisz. Czego nie rozumiesz?

Że piszesz o yt premium, ale mówisz że nic nie płacisz. a yt premium NIE jest darmowy. Tego nie rozumiem.
@lone_sloane jak nie płacę? Do tej pory płaciłem za spotify, dziś zmienilem na yt premium i tez płacę. To co sobie yt promuje na swojej stronie glownej w necie mam w dupie. Nie chce zaśmiecania jakims gownem apki gdzie powinna być moja muzyka ew. sugerowana jakims sensownym algorytmem pod mój gust.