Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#samobojstwa #samobojstwo #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
#blackpill #redpill

Chciałbym by każdy z was się zapoznał z poniższym artykułem:

https://www.google.com/amp/s/bezprawnik.pl/samobojstwa-mezczyzn/amp/

Ogromna presja społeczna ze strony rodziny, partnerek i stres w pracy, a także #depresja często mogą prowadzić do tragedii. Szczególnie to dotyczy ludzi o słabej psychice, czyli osób nieśmiałych, wstydliwych, wrażliwych oraz takich które niestety mają słaby organizm. Złe doświqdczeniabz przeszłości (gnębienie, brak powodzenia u płci przeciwnej, brak życia towarzyskiego), a także internet niszczą ludzi. Internet to miejsce gdzie wielu wylewa swoje żale, czasem jednak osoby się załamują i to prowadzi do alkoholu, a potem na cmentarz.

Chcę byście się wszyscy zastanowili nad sobą i nie obrażali innych Tyczy się to tzw. #incel co narzekają na kobiety oraz ludzi co śmieją się z osób samotnych, które wylewają swoje żale w internecie. Ich zachowanie jwst zwykle skutkiem spowodowanym nieciekawą przeszłością i brakiem sukcesów bo szkole średniej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed64c99a913fb53fa4e834d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[=====================...................] 53% (125zł/235zł)
  • 15
musi mieć prawo jazdy,

powinien nosić krótkie włosy,

musi mieć dobrą pracę i utrzymywać całą rodzinę,

powinien być wysportowany,

nie może płakać,

musi ubierać się jak mężczyzna,

nie powinien odmawiać alkoholu,

nie może „przesadnie” o siebie dbać,

musi być zawsze podporą dla innych,

w sytuacjach kryzysowych musi umieć uciec się do przemocy,

musi umieć wykonać drobne naprawy domowe


@AnonimoweMirkoWyznania: nigdy nie słyszałem w stosunku do siebie podobnych wymagań ani od rodziców
@maciej__: no nie wiem, ja nie jestem wysportowany, pewnie nie umiałbym dobrze wykonać części napraw domowych, zdarza mi się płakać i pewnie nie umiałbym się uciec do przemocy jeżeli nie chodziłoby o moje własne bezpieczeństwo a mimo to uważam, że jestem normalnym facetem. Mam #!$%@? na jakieś wymagania i normy społeczne, ustanawiane przez ludzi, którzy mi nie sięgają do pięt xD
@choochoomotherfucker: nie panimaje. Skontrastowałaś inceli i normalnych facetów a
@Sheppard28: ja ćwiczę bo dla mnie to czynność higieniczna i relaksująca, mieszkam w domu gdzie muszę zastępować ojca więc wszystkie naprawy spadają na mnie, zdarzyło mi się bić z #!$%@? typkiem który chciał kierować, nie zdarza mi się płakać bo nie mam ku temu powodów
na razie nie zarabiam oprócz dorywczych prac ale studiuję infę więc może coś z tego będzie