Wpis z mikrobloga

Mirki poszukuję zestawu do monitoringu zewnętrznego ip ze zdalnym dostępem. Mają być dwie kamery, jedna nad wejściem ( chodzi jedynie o to kto przychodzi) Druga kamera ma nagrywać budynek w odległości ok 25m (zależy mi na jakości) . Na kamery i rejestrator chciałbym wydać max 1500zł. Polecicie coś ? Co sądzicie o tym ? https://allegro.pl/oferta/kompletny-zestaw-monitoringu-2-kamer-ip-4mpx-z-p2p-8214569067
#monitoring #bezpieczenstwo #kamery
  • 6
@Tommy_Shelby: No niby wszystko OK, ale do kamer będziesz musiał pociągnąć zasilanie bo nie są PoE, ale to nie problem bo w komplecie masz zasilacz na 8 kamer. Możesz dokupić przejściówkę PoE ale skoro masz wszystko blisko to szkoda zachodu. Ogólnie zestaw OK, kamery 3,6 więc obraz dość szeroki ale jeżeli chcesz nagrywać obraz z odległości 25 metrów to raczej 6.0 mm, ale to możesz sobie dokupić później.
@S_____: zdecydowałem się na zakup, wszystko już założone niestety mam problem ze zdalnym dostępem, internet mam z orange czyli ip zew zmienne. Chce się połączyć ale niestety nie potrafię sobie poradzić, znalazłem jakąś instrukcje ale niestety dalej nic, zapewne coś pomijam, ich technicy jutro mają zamknięte , w niedzielę wyjeżdżam a rodzice sobie nie poradzą z tematem
Jeśli masz go podłączonego do sieci to wpisując w pasek przeglądarki adres ip rejestratora wchodzisz do niego, jak zrobić żeby mieć dostęp z całego świata to nie wiem bo tego nie ustawiałem. Zadaj pytanie z danymi rejestratora, może ktoś go konfigurował i wie.