Wpis z mikrobloga

@HarvestRain:
Murzyni posiadają cechę której biali nie posiadają. Poczucie solidarności. Nie ważne czy mają rację, ale reagują jako grupa kiedy ktoś atakuje jednego z nich, mają silne preferencje wewnątrzgrupowe. Ze statystyk wynika że jedyna grupa która posiada ujemne preferencje wewnątrzgrupowe to biali "liberałowie". To jakaś aberracja w naturze. Coś takiego nie może przetrwać z ewolucyjnego punktu widzenia. 50-100 lat max.
@wypok312: Oj nie wiem, czy można to tak interpretować. Wiem, że rabują jak leci, nie patrząc, czy właściciel biały, czy czarny. Tak samo w przypadku przestępstw z bronią - większość czarnych ginie z rąk czarnych. To, o czym piszesz doskonale opisuje żydów, też w sumie chyba powstania narodowe. Musiałbym też zapoznać się z tymi statystykami. Co do liberałów pełna zgoda, ale ten model zachowania jest nie do utrzymania na dalszą metę
Nazywanie zamieszek w USA protestem to jak nazywanie gwałtu stosunkiem seksualnym. Technicznie prawidłowe, w praktyce jedynie usprawiedliwiające sprawców


@HarvestRain: nie wiem jakie są statystyki procentowe, ale trzeba zaznaczyć jasno i definitywnie że są normalne POKOJOWE protesty oraz BANDYCKIE SZABROWANIE sklepów. Jeżeli myślisz że te dwie grupy są tymi samymi grupami to jesteś zwyczajnym debilem.