Wpis z mikrobloga

Pierwsze promo do platyny w tym sezonie (w tamtym było 4 albo 5) xD Nie wiem czy nerwowo wytrzymam. Znając Riot, to będzie jedna gra z afk, druga z trollem, potem dwie wygrane, żeby przegrać ostatnią, wiedzą że wtedy najbardziej boli.

#leagueoflegends
  • 11
@hetvai7: Druga gierka i co?

W lobby się kłocą, że znowu na siebie trafili, wszyscy zaczynają pickować troll champy. Jedyna szansa, ze ktoś wyjdzie. Podejrzewam, że nie, bo już się wyzywają kto ma jaja, żeby zostać.

I niech mi ktoś powie, że to jest losowe?

Ps. No i zaczęliśmy mecz. Rzygać mi się po prostu czasami chce tą grą.
@Murasame: największy improve lata temu zrobiłem kiedy zrozumiałem jedną rzecz - że nie mam wpływu na to kiedy ludzie trollują/intują, zająłem się tylko i wyłącznie sobą, katowałem się za każdy błąd, ale tylko i wyłącznie mój, reszta mnie nie obchodziła i zdaje sobie sprawę że można solidnie się #!$%@?ć na kogoś, szczegolnie ze gram jako adc i autofill support potrafił czesto wyprowadzic z rownowagi
@hetvai7: i oczywistym jest, że nie wygrasz każdej gry, ale najbardziej chodzi mi o to, że mając brąz,silver,gold,platyne,diament,mastera wciąż jest tak dużo na poprawę swoich umiejętności, że skupianie się na innych jest marnowaniem czasu
@hetvai7: Ale ty tutaj piszesz o jakiejś standardowej gadce o trollach i poprawianiu się, ja o czym innym xD Jakbym płakał, że przez drużynę przegrywam, to bym se dawno dał spokój, a nie męczył się dalej.

Po prostu najgorsze gry zawsze mam w promo. W tamtym sezonie miałem 5 promo, wszystkie przegrane zakończone 2:3

Normalne rankedy nawet jak trafią się słabi gracze, to jakoś grają, typy którzy w lobby piszą, że
@Murasame: w porządku, rozumiem że według Twoich obserwacji masz gorsze drużyny w serii, ale dalej nie rozumiem wchodzenia w que z takim nastawieniem, z tego co widziałem klikasz w lesie, przecież jak dobrze siądzie Ci gra to jesteś w stanie ponieść i disco nunu z topa, na tej roli możesz zrobić tak wiele