Wpis z mikrobloga

Zauważyłem na wykopie w związku z #protest fakt, że portal zalany jest wysrywami osób, których horyzont myślowy nie pozwala na widzenie świata inaczej jak w czarno-białych barwach. Murzyni na plantacje albo po kulce od wojska, każdemu klamkę do ręki, no ewentualnie getto, ale to lajtowa wersja. Dodatkowy: lewak zły, tolerancja zła, inne zdanie złe. Koniec i kropka. W takich sytuacjach widać, że człowiek żyjący w dumnym europejskim kraju może być podobnym debilem jak murzyn pladrujący sklep, ponieważ nie za bardzo zajmuje się myśleniem, a tylko wydawaniem sądów i działaniem niemającym żadnego uzasadnienia.
#usa
  • 12
  • Odpowiedz
@miekki_am: czy ja dobrze rozumiem, próbujesz nam wmówić, że nie możemy komentować złodziei/szabrwników mających czarny kolor skóry ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to rasistowskie?
  • Odpowiedz
tórych horyzont myślowy nie pozwala na widzenie świata inaczej jak w czarno-białych barwach


@miekki_am: Rabunek i szaber nie jest szary to ewidentnie czarny obraz sytuacji. Nie trzeba być znawcą polityki by ocenić takie zachowanie
  • Odpowiedz
@miekki_am: masz #!$%@? problem, że ktoś widzi coś takim jakim jest? xD. No to słucham, oświeć mnie, czego nie dostrzegam mówiąc, że protesty to zwykłe złodziejstwo amerykańskiej czarnej patoli na socjalu
  • Odpowiedz