Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się jak wrak człowieka...
Jestem kobietą, po 30, bi. Bez parcia na śluby, dzieci itp.
Drobna, długowłosa, dziewczęca i wizualnie i w sercu. Żyje tak, by nikomu nie wadzić, nie krzywdzić, lubię spokój, naturę, harmonię, bez jakichś odchyłów, ot, normalne podejście do życia, tylko bardziej w cieniu.

Ostatni związek to było pasmo kłamstw, kręcenia, manipulowania...
Że skończyłam na proszkach uspokajających... By nie budziły mnie koszmary.

Nie wiem... Nie rozumiem co siedzi w człowieku, który umyślnie krzywdzi bliskiego, gdy ten wychodzi z sercem na dłoni.
Brakuje mi wsparcia, ciepła, kultury (bo ostatni rok to akty agresji skierowane w moja stronę, trzaski, wulgaryzmy, groźby, gdy próbowałam odejść).
Zbieram się do kupy małymi krokami, chociaż chciałabym się jakoś wewnętrznie i życiowo ustabilizować, żyć bez lęku...

Tylko nie umiem otworzyć się na ludzi...

A najgorsze, że nie wiem ile to jeszcze potrwa... Jest mi ciężko...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed785c2a913fb53fa4e85b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie bój się szukać pomocy psychologa, jeśli czujesz, że nie jest lepiej.
Pamiętaj, że niewadzenie nie może się sprowadzić do "pozwalam innym na wszystko" a bycie cichym do "nie odzywam się nawet jak mnie krzywdzą". Stawianie granic jest trudne szczególnie jeśli jesteś wrażliwa, ale konieczne.

I zawsze, ale to zawsze najpierw jesteś Ty, Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne a dopiero później inni - nawet najbliżsi. Ci dla których jesteś ważna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

"Bez parcia na śluby, dzieci itp.
Drobna, długowłosa, dziewczęca i wizualnie i w sercu. Żyje tak, by nikomu nie wadzić, nie krzywdzić, lubię spokój, naturę, harmonię, bez jakichś odchyłów, ot, normalne podejście do życia, tylko bardziej w cieniu."

Właśnie o takiej marzę...
PotężnyŻniwiarz: @Dbzdur no nic nie poradzę...

@xentropia teraz, gdy na to spojrzę to ze wszystkim się zgodzę i fakt, w pewnym sensie mogę mieć pretensje tylko do siebie, bo przesuwałam granice i jedyne czego uniknęłam to rękoczynów, natomiast pozostałe zachowania, które mogłyby człowieka zgnębić i upodlić sypały się jak z rękawa...

Wiecie... Nigdy wcześniej nie doznałam krzywdy, nikt mnie wcześniej nie obrażał, nie manipulował mną, nie wybuchał, nie zdradzał, nie okłamywał...
BiałyStarzec: Niestety, normalne zdrowe psychicznie kobiety mają ciężej jeśli chodzi o lesbijskie związki. Jest dużo puszczalskich wariatek. Ale jeszcze znajdziesz jakąś spoko. Poudzielaj się czasem na kanale 5 minut albo Hania es (youtube), w komentarzach pisza ze sobą spoko ludzie z lgbt.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua