Wpis z mikrobloga

Ile mogę sobie życzyć za iphone xs max 64gb space grey, kupiony rok temu w neonecie, stan wizualny jak nowy od pierwszego dnia folia hybrydowa na przodzie i tyle + case, bateria 92% mam pudełko i wszystkie akcesoria, nawet 2 naklejki jakby ktoś chciał sobie na samochód przykleić #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) na Allegro/olx straszny rozrzut cenowy, może ktoś ostatnio sprzedawał ten model i ma rozeznanie?

#iphone #apple #telefony #smartfon
  • 14
@cherrz: Na 3k nie liczyłem, bardziej takie właśnie 2700 jak pisałem. Sama folia na przód i tyl kosztowała ponad 200zl a z telefonem obchodziłem się jak z jajkiem wiec poza bateria nie można się do niczego przyczepić.
@cherrz: nie wiem dokładnie jakaś hybryda ale jestem mega zadowolony bo przez ponad rok użytkowania ani jednego pęcherza, pęknięcia, odprysku ani zarysowania. Osobiście jakbym kupował telefon i miał do wyboru w tej samej cenie śmietnikowe szkiełko albo folie z górnej polki po obu stronach telefonu z gwarancja to jednak by mnie trochę obchodziło, takie małe detale maja później wpływ na cenę końcowa produktu i uwierz mi ze gdyby każdy sprzedawał tak