Wpis z mikrobloga

Mirki moje kochane. Nowego autka szukam, i tak sobie patrzę między trzema modelami ten lub poprzedni rocznik
Ford Focus 1.5 182KM Automat
Honda Civic Hatchback 1.5 184KM Automat polift
Hyundai i30 Hatchback 1.5 160KM Automat polift (plus jakaś hybryda w tym siedzi)
Macie jakieś przemyślenia na ich temat?
Forda i Honde testowałem na próbnej jeździe, i Honda fajniej do przodu jeździ, Ford natomiast lepiej w zakrętach, Hyundaia nie widziałem.
#samochody #leasing #ford #honda #hyundai
  • 27
@P-uchate-K: a który Ci się najbardziej wewnątrz podoba? Kurczę, tak rzadko temat wnętrza samochodu jest poruszany przy wyborze modelu... Przecież najwięcej będziesz go widział właśnie w środku - kierownica, zegary, konsola środkowa, system multimedialny, obicie drzwi, tapicerka, etc.
@OrzechowyDzem wydaje mi się że między fordem i Honda, ford wygrywa poza kierownicą, która w hondzie jakoś lepiej leży. Hyundaia nie widziałem jeszcze. Multimedialnie są dość podobnie, bez większych różnic w wygodzie
@kobrys13 Tak, w porównaniu do Hondy super na zakrętach ale skrzynia ma lekkiego laga na pedale gazu. Honda lepiej reagowała, ale mniej pewnie w zakrętach. Do przodu na obwodnicy oba bardzo ładnie.
Kia została przez mojego kolege z serwisu skreślona, bardzo wrażliwe autko na świat


@P-uchate-K: Co Ty mówisz? Następne moje auto to miał być Proceed (°°

oglądałem CHR, i Corolle, i zastraszająco mało pojemne bagażniki i wnętrza bardzo ciasne.


A tu akurat 100% prawdy.