Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zmatchowało mnie na tinderze z na prawdę ładną dziewczyną. Raczej nie lubię pisać, szybko proponuję spotkanie. Na nim uroda została potwierdzona, chyba najładniejsza dziewczyna z jaką się spotykałem, niestety okazało się że kobieta ma już 3 letnie dziecko. Powiedziała mi jednak, że nie rozgląda się za ojcem na aplikacji randkowej, ale za kimś dla siebie.

Pomyślałem spoko, w dziecko pakować się nie będę ale kobieta na prawdę uroda konkret. Przychodziłem do niej po mojej zdalnej pracy (korpo). Dość szybko było łóżko i tu przyznaję też się nie zawiodłem. W związek nie miałem zamiaru wchodzić bo ja po studiach, a to dziewczyna po technikum i różnice w rozmowie czy sposobie bycia były niestety wyczuwalne. Trwało to tak ze dwa miesiące, w tym czasie nawet ze 3 razy poprosiła mnie o zostanie z dzieckiem bo zakupy, no to spoko, nie było takie złe to dziecko.

Z tydzień temu zaczęła mi bez powodu mówić o tym, że jej były to nie ma żadnego znaczenia, potem że z przyszłym poważnym facetem to na pewno będzie chciała też mieć dziecko, jeszcze dwa dni później że jej mama słyszała dużo dobrego o ludziach z mojej branży. Myślę "eee, coś się złego dzieje" xd no i w końcu zapytała czy jest szansa, że będziemy razem. Powiedziałem, że przemyślę.

Dzień później przyszedłem ostatni raz, powiedziałem że związku nie będzie, dziecku kupiłem na pożegnanie taką wielką kinder niespodzianke z biedry, plus 3 mniejsze to fajnie wyglądało. Ta zaczęła płakać, coś tam gadać że ją wykorzystałem a na prawdę poważnie o mnie myślała, że przecież się starała, co zrobiła źle. Trochę mi źle jakoś na sercu ale wcześniej o związku nie było mowy, nagle z tym wyskoczyła, więc nigdzie jej nie oszukałem. Fajna dziewczyna, ale praca wakacje wycieczki sport radość z życia, ogólnie to nie moment dla mnie na wychowywanie dzieci, a tym bardziej cudzych. Skąd te gigantyczne pretensje do mnie teraz?

#tinder #logikarozowychpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed7999ca913fb53fa4e85f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 76
@AnonimoweMirkoWyznania: Jej pretensje są jak najbardziej uzasadnione.
Ona wyraźnie poinformowała Ciebie, że

Powiedziała mi jednak, że nie rozgląda się za ojcem na aplikacji randkowej, ale za kimś dla siebie.

czyli szukała kogoś na poważnie.
Ty natomiast "zapomniałeś" jej poinformować, że

Pomyślałem spoko, w dziecko pakować się nie będę ale kobieta na prawdę uroda konkret.

W związek nie miałem zamiaru wchodzić

Skoro od samego początku wiedziałęś, że nic z tego nie będzie
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak to wygląda z samotnymi matkami. Zawsze idą w pakiecie z dzieciakiem, nawet jak mówią że jest inaczej. Uniknąłeś sporej kulki, inaczej buliłbyś z "miłości" do niej na nie swoje dziecko.
Poza tym zapytała czy jest szansa że będziecie razem, ty odpowiedziałeś że nie i koniec tematu. I nie daj się złapać w podwójne standardy. Obecnie często się słyszy opinie, że jak kobieta stwierdza że seks ok, ale na związek
@vympayer Nie to nie są podwójne standardy tylko transparentność w relacji.
Jak ktoś od początku mówi, że to tylko seks to jest to dla obu stron klarowne.
Tutaj laska od początku mówiła, że szuka kogoś na poważnie, a dzban OP jakoś zapomniał powiedzieć, że on nie (no bo przecież wtedy by nie poruchał). Więc nie, nie zachował się w porządku. Gdyby tak samo zachowała się kobieta to też by nie było w
@alfka: Niekoniecznie musiało mu chodzić tylko o seks. Dwójka ludzi może się spotykać, uprawiać seks, wychodzić i spędzać razem czas, mając siebie na wyłączność, czyli wszystko co robią związki, bez nazywania tego związkiem.
Natomiast jak związek to dalej wspólne mieszkanie, ślub najpewniej i laska finansami już nie musi się przejmować. A dziecko zawsze będzie wymagać uwagi i sprawiać kłopoty.
Co do samotnych matek, to nie mam nic przeciwko nim, wystarczy postawić