Wpis z mikrobloga

@Jskqs: nie trzeba tego komentowac , możesz się polepszać, możesz wygladac dobrze ale i tak twoje zle geny beda cie przesladowac to jest przyklad face,frame,height i hairmoggingu. Widac ze koles po prawej mniej cwiczy niz Jeff ale i tak nie widac predyspozycji #mogging #blackpill #przegryw #wzrost #twarz #wlosy
Jskqs - @Jskqs: nie trzeba tego komentowac , możesz się polepszać, możesz wygladac do...

źródło: comment_15912569795C7qqgHfYGxJhWlTwQaJvb.jpg

Pobierz
  • 18
@Jskqs: kto mu broni postawić włosy na ten sam styl? Zakoli nie ma. Brzuch może #!$%@?ć lepszy. Jeff to 9/10 i każdy kto przy nim stanie to będzie słabszy o wiele. Ale to nie jest miarodajne, zestawiasz typa z genem do kulturystyki z jakimś randomem.
@Jskqs: David Laid po 2latach i paru miesiacach treningu w wieku 17lat i nie jak wezmiesz sterydy twoja struktura kostna twarzy/frame/wzrost zostana na tym samym nie widzialnym dla kobiet poziomie.Genetyka to 99% twojego zycia i ani sterydy ani nowa fryzura ani modne ubrania tego nie zmienia!Dla ciekawostki dodam ze David ma 190cm wzrostu oraz jak widac twarz uber chada( ͡° ͜ʖ ͡°)
Johnnysinspolscyfani - @Jskqs: David Laid po 2latach i paru miesiacach treningu w wie...

źródło: comment_1591275166tpVq2DVyqAzACAFgRnZIwa.jpg

Pobierz
@Jskqs: zależy jakiego wzrostu jest ta p0lka, ogólnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem że kobiety poszukują tylko tych 190, każda dziewczyna chce mieć chłopaka wyższego od siebie o te przynajmniej 15 cm, więc wiadomo że jak laska ma 175, to dla takiej 185> będzie za niski i będzie chciała takiego przyjemnej 188 a najlepiej to 192-195, ale laska co ma 165 będzie w pełni usatysfakcjonowana gościem 183-184cm. Laski chcą WYŻSZYCH OD
@eloelowalewiadro: cope. Te niskie wlasnie maja jeszcze wieksza obsesje na punkcie wzrostu . 183 -6stop to prog w stanach . 180cm stara norma w europie 185 min : nowa norma epoki Tinder/Netflix . Od 188-190 mozesz byc nazwany wysoki
@Jskqs: po pierwsze 180 i trochę więcej to żaden karzeł już dajcie spokój, karłem to można nazwać faceta poniżej 175, ja zawsze słyszałem że jestem dosyć wysoki (nie nie mówię tu o opiniach ciotek czy matki( ͡° ͜ʖ ͡°) tak ci goście są całkiem przystojni to wiadomo żadna ładna laska nie będzie z brzydkim chłopakiem. To co napisałeś o tych niskich laskach to mają Jeszcze większą obsesje