Wpis z mikrobloga

  • 1033
Wszyscy będą musieli mieć włączone kamerki na egzaminie XD
Przecież to jebnie, wystarczy, że 5 osób włączy kamery i już wszystko się zacina, a co będzie kiedy cały rok je włączy XD
Poza tym nikt nie wymagał od nas kamer w zgodach na udział w zajęciach prowadzonych online, a teraz gadają, że przecież się na nie zgadzaliśmy, wtf.
Naszym obowiązkiem jest też zapewnienie sobie dobrego połączenia internetowego, bo jeśli nas rozłączy w trakcie egzaminu, no to poprawka XDD
Na pytanie jak mamy sobie zapewnić to dobre i stabilne połączenie na które nie mamy wpływu odpowiedź brzmi: "Jeśli nie macie państwo dobrego internetu w domu, to mogą państwo pisać egzamin u rodziny albo znajomych, którzy mają lepszy". IKS #!$%@? DE
Cyrk, żeżuncja, studia w Polsce to gówno
#studbaza
  • 92
@jebola: Jak tak źle, to źle. Jak inaczej to niedobrze.
My piszemy egzamin tak że prowadzący wysyła zadania na mail i musimy mu odesłać odpowiedzi w ciągu godziny.
Albo drugi prowadzący przeprowadza ustnie w połączeniu ze studentem.
@svickova
Akurat nie jestem studentem, pracuje zdalnie w dużym korpo w Krakowie. Mój prywatny internet od dużej sieci na U od początku pandemii nie jest stabilny, rozłącza się kilkanaście razy dziennie,, a lagi na VDI są spore, więc pracodawca zapewnił mi dodatkowy internet LTE. To samo dla osób które nie mają internetu w domu (oj zdziwiłabyś się jak dużo młodych ludzi w dużym mieście nie posiada w domu stałego łącza - z