Wpis z mikrobloga

Jakby jeszcze ktoś się łudził, że moderacja jest bezstronna i za nikim nie stoi xD

W skrócie:
1. Oficjalne stanowisko moderacji jest takie, że @dzidek_nowak dostaje shadowbany, bo ludzie masowo się zwołują i w krótkim czasie dodają go na czarną listę. Czyli jest to zgodne z regulaminem.
https://www.wykop.pl/link/5131303/moderacja-nadal-w-formie-niewlasciwa-ilosc-chromosomow/

2. Ktoś wpada na pomysł, żeby to przetestować na neuropkach

3. Sypią się bany za manipulację głosami

4. Neuropa dostaje orgazmu, bo równość jest tylko wtedy gdy to my jesteśmy tymi równiejszymi xD

#neuropa #4konserwy #moderacjacontent #bekazlewactwa #codzienneokay
Pobierz
źródło: comment_15912626522wsvpJsqkuZNZtsPSrlGwE.jpg
  • 21
@SynagogaSzatana:

Oficjalne stanowisko moderacji jest takie[...]bo ludzie masowo się zwołują i w krótkim czasie dodają go na czarną listę. Czyli jest to zgodne z regulaminem.


Wskaż mi, w którym miejscu uzasadnienia moderacji udało ci się to wyczytać, bo ja nie jestem w stanie. Szczególnie interesuje mnie ten fragment o rzekomym zwoływaniu.

Shadowban nakładany jest automatycznie na osoby, których treści negatywnie są oceniane przez innych użytkowników (zakopy, minusy, czarne listy). To decyzje
@Neubert: W znalezisku które podlinkowałem, napisali wprost na górnej belce, że jedyny powód jest taki, że masowo go dodają na czarną listę. Gdyby nie było żadnej manipulacji to już dawno by się wyczerpała liczba ludzi czarnolistujących. Przecież to jest wprost przyznanie się do tego, że wrzucanie kogoś na czarno nie jest niczym niedozwolonym skoro nikt inny nie poniósł za to konsekwencji
@SynagogaSzatana: XD

Ad Hitlerum odnosi się tylko do sytuacji gdy ktoś próbuje odwrócić uwagę od argumentów, przeskakując na temat w stylu "ale hitler to powedział/ miał taki pogląd". W grafice masz przykład historyczny jak tolerancja nietolerancji niszczy tolerancję.
@VrubeL: Tak. Niestety rasiści, naziści i faszyści powoli dochodzą znowu do władzy. To, co zadziwia mnie najbardziej, to że wy tutaj w waszym naziklubie wspieracie ten bajzel, a przecież Polska z rąk nazistów, komunistów czy faszystów wycierpiała tak wiele...
@VrubeL: Nie. Po czymś zupełnie innym, nie chce mi się pisać po czym, może kiedyś sam się domyślisz. To, że nie dostrzegasz na wykopie rasizmu to już kwestia twoich możliwości intelektualnych i pretensje kieruj do swoich rodziców.