Wpis z mikrobloga

@Xing77: w przeciwieństwie do ciebie nie jestem chińczykiem to nie rozumiem ich dziwnej mentalności, może i mają państwo przez które cały świat dostał po dupie przez ich powaloną medycynę ludową i jedzenie nietoperzy na porost włosów czy coś podobnie głupiego, wybijanie całych gatunków jak nosorożce też jest wyższym poziomem od nas ? oni mają w miarę ok gospodarkę bo byli tanią siłą roboczą ale jeśli usa nie upadnie to się to
@Xing77: naprawdę ? ja widzę to co oni wyprawiają, anektują HongKong mimo umowy, przez naciski na WHO pandemia rozeszła się po świecie, wybijają nielegalnie zwierzęta na świecie bo im coś się w głowach poprzestawiało, ludzi nawet tam tresują jak psy jakieś i dają im punkty za dobre zachowanie w stosunku do partii ? serio uważasz te wszystkie rzeczy za dobre ? Może jako państwo zyskują ale wszyscy inni tracą w tym
@Kaiborr:

naprawdę ? ja widzę


Naprawdę to ja widzę, że ktoś tu potrzebuje słownika.

to co oni wyprawiają, anektują HongKong mimo umowy, przez naciski na WHO


No i co im kto zrobi? Naprawdę sądzisz, że ci z WHO to Święte krowy? To oczywiste, że będą walczyć o swoje wpływy, i żadne pseudo-umowy tego nie zmienią. To było do przewidzenia od dawna. W zasadzie to nawet wiadomo było od samego początku.

pandemia
@Xing77: Brak Ci argumentów to przyczepiłeś się ortografii? Pisałem to na szybko stąd takie byki.
Problem z chińczykami jest taki że oni próbują wszystkich na świecie korumpować i niestety im się to w przypadku WHO udało, ale WHO zyskało takie wpływy dzięki temu że świat się od nich odwrócił ale co tam, chiny patrzą na nich przychylnie xD
Jeśli chodzi o rasistów to nie ma większych jak chińczycy właśnie. Ostatnio nawet
@Kaiborr:

Brak Ci argumentów to przyczepiłeś się ortografii? Pisałem to na szybko stąd takie byki.


Jeśli nie widzisz argumentów, to już nie mój problem. Mogę tylko poradzić byś nie pisał jednak na szybko. To nie są żadne wyścigi, a tylko negatywnie wpływa na odbiór Twojej wypowiedzi.
Swoją drogą, nie jest to nawet dobra wymówka.

Problem z chińczykami jest taki że oni próbują wszystkich na świecie korumpować i niestety im się to
@Xing77: Po tym w jaki sposób piszesz mam wrażenie że jednak coś Ciebie z chinami łączy.
Co do delfinów jak i odłowu wielorybów na wyspach owczych się zgodzę, powinno to zostać zakazane.
Jeśli chodzi o murzynów to chodziło mi dokładnie o czarnych z afryki a nie amerykanów oraz że przenoszą choroby i są niczym trochę bardziej ucywilizowane małpy dlatego nikt normalny ich nie chce.
Zaś co do nacisku chin na inne
@Prawy_Kacper: nie panie kolego, patrzę przez swoje oczy a one znajdują się w osi USA albo bardziej Niemiec chociaż i tak jesteśmy pod USA i zmiany nie są mi po myśli. Telewizji to od bardzo dawna nie oglądałem
@Prawy_Kacper: Co do istnienia dobra i zła i tak zwanej "karmy" którą ludzie przeważnie się kierują to doskonale zdaję sobie sprawę że to bujda i taki sposób myślenia bardzo mi się przydaje w życiu, nie ma życia po śmierci, nie ma reinkarnacji więc żyj tak żebyś zawsze był z tego życia zadowolony, a mimo to nie krzywdę nikogo bo zwyczajnie tego nie lubię i zawsze staram się pomagać ( ͡°