Wpis z mikrobloga

https://streamable.com/7y5iol
Zastanawiające jest to, że każdy z tych dzieciaków nie ukrywajmy są to Oskarki i Julki są no krótko mówiąc piękni, jak na tych instagramach, dodatkowo na bank urodzili się po 2000 roku, co potwierdza, że geny pokolenia Z są jakieś lepsze, widać lata 90 odziedziczyły wszystko co najgorsze, czyli niski wzrost, p0lacka morda, zakola etc. Nie wiem czy to wina tego, że pokolenie lat 90 było #!$%@? karmione kiełbasą własnej roboty, czy innymi przetworami przez starych wychowanych w komunie, czy po prostu każdy z rocznika 01-05 jest piękny? Nie ogarniam. Jest tu jakiś spec od genetyki i to wyjaśni?

#przegryw #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna #zdrowie
  • 19
Nie wiem czy to wina tego, że pokolenie lat 90 było #!$%@? karmione kiełbasą własnej roboty, czy innymi przetworami przez starych wychowanych w komunie, czy po prostu każdy z rocznika 01-05 jest piękny?


@Felixu: różnica w jedzeniu, w biedzie lat 90 ludzie przynajmniej u mnie na wsi żarli takie gówna, że przy tym mcd jakim zajadają się oskarki to ma wręcz właściwości prozdrowotne
@Felixu: jakies najtańsze wędliny robione w pobliskich zakładach mięsnych z mięsa ze zwrotów z marketów, jakies pasztety, parówki z psa zmielonego z budą itp Przez co mało kto na wsi poza dzieciakami z najbogatszych domów miał normalną zdrową sylwetkę oskarka, same skinnyfaty albo suchoklatesy
@Eugeniusz_Zua: czyli rozumiem, że jak ja na obiady mam głównie schabowe mielone pomidorówke, ogólnie w 99% typowa bolzga kuchnia to jest to w kategorii #!$%@? polskie jedzenie? Jeśli tak, to co w takim razie jedzą warszawskie Oskarki i Julki?
@Felixu: już wyjaśniam:
-na nagraniu #!$%@? widac
-ogólnie brzydcy ludzie nie afiszują się sobą
-znam w #!$%@? brzydkich ludzi 2000+ rocznik
-znam nawet roczniki 98zmeczone życiem
-nastolatki zawsze są najbardziej atrakcyjne

A teraz co jedza bananowe oskarki i Julki:
Normalne jedzenie + uwaga dużo warzyw
Oczywiście nie można zapomnieć że parówki z biedry, czy mięso garmazeryjne normalnym jedzeniem nie są
@Felixu: po prostu ich rodzice sa bogatsi - ja jestem rocznik 97 i mam 175cm wzrostu, moj brat jest 5lat mlodszy i juz jest o chyba 10cm wyzszy ode mnie, ale on jadl lepsze jakosciowo jedzenie niz ja( i to o wiele - jak ja bylem mały to byla taka bieda u mnie w okolicach ze hej - wiele razy jedlismy po prostu jakas zupe z grochem/fasola/makaronem ze skrawkami taniej kielbasy