Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O ile rozumiem osoby chodzące na #divy, bo nie mają innej opcji, tak niemiłosiernie kisnę z tych wszystkich hobbystów wychwalających seks z dziwkami. Już samo umawianie się na taką usługę to musi być niezły cringe.
-Halo, dzień dobry? Chciałbym przyjść do pani jutro o 9, poproszę francuza bez gumy i seks w pozycji klasycznej oraz na pieska. Jestem zainteresowany też świntuszeniem za dopłatą.
W ogóle płacenie za możliwość podotykania cycka... Człowiek jak przedmiot, czemu nie ruchacie gumowych lalek w takim razie? W czym ten seks jest lepszy od masturbacji? Myślałem zawsze, że oprócz spuszczenia ciśnienia w seksie ważna jest satysfkacja z tego, że partnerka cię pożąda oraz możliwość nie tylko brania, ale też dawania przyjemności.

#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed9635e812485f6842b9927
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[=================================.......] 83% (195zł/235zł)
  • 10
SzczęśliwySadysta: O ile rozumiem osoby chodzące na #knajpy, bo nie mają innej opcji, tak niemiłosiernie kisnę z tych wszystkich hobbystów wychwalających jedzenie na telefon. Już samo umawianie się na taką usługę to musi być niezły cringe.
Halo, dzień dobry? Chciałbym zjeść jutro o 9, poproszę hawajska bez ananasa i nuggetsy z sosem bbq oraz frytki. Jestem zainteresowany powiększoną porcją za dopłatą.
W ogóle płacenie za możliwość nierobienia zakupów i gotowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:
Mam płacić #!$%@? za wenera skoro po ulicach chodzą tabuny dziewczyn z chicą?

Po co? Żeby się przekonać, że masturbacja rozepchaną dziurą którą #!$%@?ło pół miasta, a od rana już 10 innych jest lepsza od dziewczyny która robi to bo chce to zrobić ze mną z trochę innych pobudek niż potrzeba kasy

I nie jestem czadem. Po prostu nie płaczę w poduszkę tylko podbijam do dziewczyn.

A jeśli ktoś myśli,