Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spidero: Właśnie kalendarz Google jakoś mi się nie sprawdza. Może powiadomienia źle ustawiam ale szukam innej, bardziej skondensowanej aplikacji gdzie np. można by sortować sprawy względem treści, skanować do niej dokumenty etc.
@Stef444n: Zlecenia stale spoko do stałych, regularnych opłat. Ja mam problem ze zmiennymi - np. nowo zawarte OC na nowy samochód, kończący się przegląd, subskrybcja, którą nie wiem czy będę kontynuować czy nie i chciałbym przed jej końcem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justanotherdude: ja również polecam konkretnie ogarnąć kalendarz gogle oraz zlecenia stałe. Oprócz tego mam szyforwnay notatnik na telefonie, gdzie zapisuje sobie coś ważnego
@justanotherdude: nie wiem jaki masz problem z kalendarzem google? Odpowiednio ustawiasz powiadomienia np konczy sie subskrypcja itp.

Jak masz androida to ja np mam ekran glowny tu mam banki, flote, kalkulator, zegary, yt, fb, maila, sms, telefon.
Ekran w lewo (jeden pulpit w lewo) mam caly na widzet kalendarza. Widac plan na caly dzien.
Ekran w prawo to rozrywka, widzet muzyka, netflix, tinder, spotify, widzet galeria, skroty do trybow aparatu itp
można by sortować sprawy względem treści, skanować do niej dokumenty etc.


@justanotherdude: sortowac mozesz kategoriami w kalendarzu, kazda kategoria ma inny kolor.
Skanowac dokumenty mozesz bezposrednio na dysk google i tam przypinac.
Inna fajna appka jest google keep.
Mozesz w niej robic notatki tekstowe, wstawiac do nich bezposrednio zdjecia, skany i inne pliki,
A takze gotowe listy zadan do zrobienia; np spraw do przypilnowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: Aż się bliżej przyjrze Kalendarzowi i Google Keep bo brzmi to bardzo dobrze. Widocznie nie umiałem z niego korzystać jak należy. Dzięki.
Ps. Nie mogę dać nikomu, kto się wypowiedział plusa bo wywala mi błąd ale dzięki( ͡ ͜ʖ ͡)