Wpis z mikrobloga

@jebluschytrus: Jak ja kocham wykopowy hivemind xD Ktoś wyrazi negatywną/pozytywną opinię o jakimś youtuberze na wykopie i zaraz całe mirko ma taką samą opinię ( )

Typ nigdy nie mówił komuś co ma myśleć, wypowiada swoje własne zdania w przerysowanej stylistyce która wiadomo że może komuś nie odpowiadać. Ale widzę że każdy wypowiadający własne zdania mówi innym co ma myśleć xd
@Zoriuszka: Bądź co bądź osoby które wklejają na instagramy avatary jakiegoś czarnego #!$%@? wie czego, linkują, postują, lajkują - przyczyniają się do rozlewania protestów na cały świat poprzez przekazywanie informacji dalej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zoriuszka: ja tam mu nigdy braku racji nie zarzucałem, a sposób przekazu jest zwięzły, dynamiczny i konkretny, a największy plus jak zawsze, że jedzie po tych #!$%@? trendach internetowych, bo to #!$%@? są raki, takie, że już mam przerzuty z wątroby na nogi
@Zoriuszka: oo dziki trener, to czasami nie ten sam gość, który śmiał się z ludzi, którzy kupują jakieś droższe t-shirty po 100zł+, bo przecież on sam chodzi w koszulce za kilka złotych, która jest zajebistej jakości? Pomijam fakt, że miesiąc później nagrywał relacje w tommym ( ͡° ͜ʖ ͡°)