Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja pier*ole, mój kolega właśnie sobie sprowadził do domu niepracującą 120kg+ lochę z bombelkiem. Chłop 30-lat, ryj 6/10, szczupły, własne mieszkanie, octavia z salonu, zarobki powyżej średniej krajowej. Jak patrzę, że to jest maks, na co taki gościu może sobie pozwolić, to nawet nie chce mi się zakładać konta na portalach randkowych, a miałem pierwszy raz spróbować. Moim zdaniem nieprawdą jest to co piszecie, że kobieta po trzydziestce traci zainteresowanie, jak taki wieloryb ma wzięcie u przeciętnego mężczyzny, to naprawdę mamy przej*bane na rynku matryimonialnym. Dramat

#mgtow #p0lka #rozowepaski #blackpill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda1d8e812485f6842b99d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[=================================.......] 83% (195zł/235zł)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja pier*ole, mój kolega właśnie sob...

źródło: comment_1591359037xOC2xB8sk97AxQX1CldBfW.jpg

Pobierz
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: fajnych masz kolegow...

A tak w ogole to polecam wam program "Panny mlode ponad miare" na TVN Style - tam dopiero mozna sobie poogladac przegrywow, jakie sobie laseczki wyrwali. Zawsze mam beke z tych kolesi (co ciekawe, wiekszosc z wygladu jest zupelnie normalna - szczupli, twarz 7/10)
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój kolega z pracy ma taka właśnie żonę. Tez myślałem - tyle fajnych, szczupłych a on tak wpadł? Onz urody takie 6/10, ona 7/10, ale na oko 120+. Ale kiedyś na imprezie firmowej pogadaliśmy se tak od serca. I się okazało - gość lubi okrągłe i zajebiście się z żoną dogadują, to po pierwsze. Po drugie przekonywał, że zajebista dziewucha. No i parę miesięcy później zdarzyło się mi ja poznać