Wpis z mikrobloga

Napisze jak będę mieć więcej czasu wieczorem. Ale na pewno Dracula Coppoli, Coś Carpentera, Lokator Polańskiego, The Witch i wiele innych. W sumie ciężko tak top 10, za dużo tego :)


@DeathFromSandman: To napisz tytuły swoich ulubionych filmów. Może znajdę wśród nich coś czego jeszcze nie oglądałem a warto to zrobić.
Tak. Jestem fanką takich powalonych filmów.


@DeathFromSandman: Rozumiem że cię bawią. Ale przecież wiesz że są kiepskie. To tak jak bym powiedział że Sarnie Żniwo jest zajefajnym filmem. Jest śmieszny ale tylko dlatego że przekroczył tą cienką linię absurdu. Jednakże wiem że jest gównianym filmem i ni jak mu mierzyć się do np. Poranku kojota.

A więc mi chodziło o dobre filmy takie jak Jabłka Adama, Forest Gump itp. które nic
@mpetrumnigrum: Ale mnie się serio podoba ten film. Uważam, że jest świetnie zrealizowany, a zombiaki są super zrobione. Podoba mi się klimat i historia, co Ci poradzę ¯\_(ツ)_/¯ Trzeba było zaznaczyć jakich filmów oczekujesz, to bym wyeliminowała produkcję tego typu. Poranek kojota jest sto razy gorszy niż Zombie SS. Z resztą nie lubię filmów tego typu.
Chcesz kino europejskie? Żaden problem.