Wpis z mikrobloga

@smoovin:
Ja szukam czegoś odwrotnego, czegoś co mnie uśpi na bodźce, kiedyś wziąłem taki le "na sen" w większej dawce i pojawiło się takie genialne zobojętnienie, do tego fajne uczucie utraty równowagi, obiekty się rozdwajały itd Szukam czegoś takiego, co pozwolio poczuć się jak "głeboko pod wodą", dop tego z fazą na sugestywne wspominanie przeszłości
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: W sensie lek nazywał się "NASEN"? (screen) Związek aktywny to zolpidem. Jeśli weźmiesz tabletkę i nie położysz się od razu spać to mogą dziać się różne jaja. Zaczynając od zaników pamięci, tak jak pisałeś problemy z równowagą i wiele podobnych zachowań. No najlepsze, nieraz bywało tak, że wziąłem jedną dwie tabletki i pamiętam, że kładłem się spać. Rano patrze nie ma od 5 do 10 tabletek, nie wiem jak to
smoovin - @czlowiekzlisciemnaglowie: W sensie lek nazywał się "NASEN"? (screen) Związ...

źródło: comment_1591489959ZU1DUTf815oLjBmgTGkhBp.jpg

Pobierz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie Zmień lekarza w przychodni do której chodzisz. Z moim to wygląda tak, że wchodzę mówię dzień dobry, jak ma zły humor to tylko powie "co chcesz" i ja mu recytuje listę. A jak ma dobry humor to robi to samo tylko przy okazji zagada jak życie etc. A jak w przychodni nie znajdziesz lekarza rodzinnego, który Ci nie przepisze tego co chcesz to zmień przychodnie. Oczywiście na początku znajomości z lekarzem
@smoovin całe szczęście bupra z mojego źródła utrzymała cenę, ale to pewnie dlatego, że drugi rok zaopatruje się u tego samego gościa. Buk zapłać, bo nie stać by nie było dzisiaj na walenie opiatow