Wpis z mikrobloga

Jedną z ciekawszych myśli, jaką wyciągnęłam z "Atomowych Nawyków" jest pomysł, że żeby osiągnąć sukces, powinniśmy połączyć kilka obszarów, w których czujemy się relatywnie dobrze. Praca nad jedną, wąską specjalizacją oczywiście przydaje się w wielu typach kariery, ale często to połączenie różnych działek jest tym, co wyróżnia nas na rynku pracy.

Koncepcja, która się z tym wiąże, to zostanie tzw. "T-shaped person" - specjalizujemy się w pewnej dziedzinie, ale jednocześnie pracujemy nad rozwinięciem umiejętności pokrewnych, które pozwalają nam na większą kreatywność, zdobycie szacunku i zrozumienie tej drugiej strony (kto nigdy nie słyszał śmieszków programistów z managerów i na odwrót, niech pierwszy rzuci kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Cały ten pomysł pomaga mi w doborze rzeczy, jakich chcę się uczyć - może pomoże i komuś z Was ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mój wpis na blogu o T-shaped skills

Wpisy o nowych postach taguję #poczatkujaca

#blog #rozwojosobisty #pracbaza #korposwiat #praca #studia #uczsiezwykopem trochę #naukaprogramowania i mam nadzieję, że #gruparatowaniapoziomu
S.....n - Jedną z ciekawszych myśli, jaką wyciągnęłam z "Atomowych Nawyków" jest pomy...

źródło: comment_1591539484jN6iXouxDMF0OXWyR0oI9J.jpg

Pobierz
  • 1