Wpis z mikrobloga

@MaczoO niby to satyra ale #!$%@? nie do końca... znajoma kumpla pracuje w mopsie i mowi, ze to standard. ludzie przychodza i mowia wprost "poproszę wszystko", czyli np. darmowe bilety do teatru, kina etc. co potem oczywiscie laduje na grupkach "kupie, sprzedam" na fb albo na olx. #!$%@? z tym czy faktycznie potrzebuja czy nie biora wszystko bo "im sie nalezy" XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MaczoO: @PIAN--A_A--KTYWNA:
Panowi to to małe piwo ale do każdej tej sprawy potrzeba urzędnika, który to obsłuży co zaskutkuje kolejnym obsadzaniem kuzynów, wujków, cioć albo wydłużonymi kolejkami w urzędach. Jak i tak te pieniadz pójdą na gowniaki to nie lepiej było rozbić ten bon 500/12 miesięcy i dołożyć do 500 plus? Wiem, że to ma iść na turystykę ale dla mnie to jest kolejny biurokratyczny bezsens.
Jeszcze jedno, jestem przeciwko
@MaczoO kurcza, korci mnie max, żeby w urlop pojechać do jakiegoś MOPS-u, wziąć kwitek i czekać grzecznie w kolejce na swoją kolej. Kiedy nadejdzie ostentacyjnie oznajmić pani w okienku, że ma przerąbaną robotę i że podziwiam za cierpliwość w użeraniu się z leniwym, roszczeniowym, przygłupim motłochem. Po czym dodać, że jestem tu z ciekawości, bo nigdy nie byłem, mam umowę o pracę plus zlecenia na boku i ogólnie hajs jest. Machnął bym